بروزرسانی: عمر باتری فوق العاده آیفون ۶اس پلاس و برابری آن با گلکسی نوت۵

عمر باتری آیفون ۶اس پلاس. عمر باتری فوق العاده آیفون ۶اس پلاس و برابری آن با گلکسی نوت۵

اپل همیشه تعدادی از جزئیات کلیدی از آیفون هایش، از جمله ظرفیت سلول های تامین انرژی آنها را حذف می کند. خوشبختانه برای صنعت، کالبد شکافی یک واحد و خواندن برچسب های آن زیاد طول نمی کشد و با انجام این کار بر روی آیفون ۶اس پلاس مشاهده شده که این گوشی ۱۶۵ میلی آمپر کمتر از مدل سابقش می باشد و دارای ظرفیت باتری ۲۷۵۰ میلی آمپری می باشد. ما انتظار داشتیم که عمر این گوشی هم در حدود همان مدل آیفون ۶ پلاس باشد. اما باید بگوییم که در اشتباه بودیم.

در واقع عمر باتری این گوشی ۳۳۰۶۰ ثانیه، یا ۵۵۱ دقیقه و به عبارتی ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه می باشد. امتیازی که آیفون ۶اس پلاس در بنچمارک باتری کسب کرد، فوق العاده است. این اولین باری است که یک آیفون به این امتیاز دست یافته است. امتیازی که آیفون کسب کرده با امتیاز گوشی جدید سامسونگ، گلکسی نوت۵،که دارای صفحه نمایشی بزرگتر و باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری می باشد، برابر است.

از آنجایی که اپل، شماره های یکسانی از حالت های آماده به کار، پخش ویدئو و موسیقی برای ۶اس پلاس را در مقایسه با مدل سابق آن گزارش کرده بود، این دستاورد قطعا برای اپل یک شگفتی به حساب می آید. بدیهی است که این اعداد و ارقام در نمایش بهینه سازی های داخلی که این شرکت انجام داده است، رد شده اند.

در واقع عمر باتری این گوشی ۳۳۰۶۰ ثانیه، یا ۵۵۱ دقیقه و به عبارتی ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه می باشد. امتیازی که آیفون ۶اس پلاس در بنچمارک باتری کسب کرد، فوق العاده است.

خوب، با وجود عمر باتری خوب این گوشی، آیا می توان گفت که این فبلت جدید اپل دارای قابلیت شارژ سریع هم می باشد؟ متاسفانه، نتایج تست شارژ به طور واضح و صریح جواب منفی به این قضیه می دهند. این گوشی آیفون ۶اس پلاس با ۱۶۵ دقیقه زمان بردن برای شارژ، مدت زمان بسیار طولانی را برای رسیدن به شارژ کامل نیاز دارد و به همین ترتیب در رقابت با گوشی های اندرویدی با قاطعیت می توان گفت که جا مانده است.

این گوشی آیفون ۶اس پلاس با ۱۶۵ دقیقه زمان بردن برای شارژ، مدت زمان بسیار طولانی را برای رسیدن به شارژ کامل نیاز دارد و به همین ترتیب در رقابت با گوشی های اندرویدی با قاطعیت می توان گفت که جا مانده است.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر