فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نسخه جدید اسکایپ برای اندروید اجازه می دهد تا پیام های ویدیویی را ذخیره کنید

نسخه جدید اسکایپ برای اندروید اجازه می دهد تا پیام های ویدیویی را ذخیره کنید

نسخه 6.11 از اسکایپ برای اندروید در حال حاضر منتشر شده است. از جمله تغییرات عمده ی آن این است که شما می توانید یک پیام ویدئویی را i فرستاده و یا دریافت کرده اید، ذخیره کنید. همه ی کاری که لازم است انجام دهید، ضربه زدن بر روی فیلم است، فیلم در گالری شما ذخیره می شود. حال که صحبت از گالری شد، بهتر است بدانید که در حال حاضر می توانید عکس هایی از گالری را در یک مکالمه گروه اسکایپ به اشتراک بگذارید. همچنین با تپ زدن روی یک تصویر یا فایل در حالی که در یک گروه هستید این امکان برای شما بوجود می آید که محتویات خود را با دیگر گروه های اسکایپ به اشتراک گذارید.

کریپتال گلوبال

این به روز رسانی اجازه می دهد به یک نوار ابزار برای حذف چت دسترسی داشته باشید، از طرفی علامت خوانده شده را به آن اختصاص دهید، و یا نوتیفیکیشن آن را غیر فعال کنید. برای باز کردن این نوار ابزار، به سادگی با یک تپ طولانی در یک تماس و یا یک چت می توانید به آن دستیابی داشته باشید. از طرفی یک نوار جستجوی جدید افزایش یافته به شما اجازه می دهد علاوه بر جستجوی معمول برای مخاطبان و نام گروه خود به دنبال محتوای موجود در یک مکالمه بگردید.
پس از به روز رسانی برنامه ، شما قادر به ارسال به شکلک به یک دوست و یا یک گروه با ضربه زدن روی آن خواهید شد. اگر آن شکلک را فوروارد کنید، به طور خودکار دوباره حرکت نمی کند اما با ضربه زدن بر روی آن توانایی کنترلش را دارید که هنگامی که به مخاطب رسید متحرک باشد یا اینکه ثابت بماند.
اگر در حال حاضر بر روی گوشی اندرویدی خود اسکایپ دارید، می توانید برای دریافت به روز رسانی با رفتن به Google Play و بخش “My apps” آن را دانلود کنید. اگر هم که برنامه اسکایپ را تاکنون بر بر روی گوشی خود نداشتید و اکنون با قابلیت های جدید نسخه به روز رسانی شده مایل به کار کردن با آن شده اید، با کلیک بر روی این لینک نسخه جدید را نصب نمائید.

1. یک فشار طولانی روی تماس های اسکایپی خود اعمال نمائید، یک نوار ابزار برای حذف یک چت و یا زدن علامت خوانده شده در دسترس شما قرار می گیرد

ک نوار ابزار برای حذف یک چت و یا زدن علامت خوانده شده

2. ویدیو چت خود را که فرستاده  و یا دریافت کرده اید در گالری خود ذخیره کنید

 ویدیو چت خود را که فرستاده  و یا دریافت کرده اید در گالری خود ذخیره کنید

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر