coinex
OMPFinex

گوشی آیفون 5se از پردازنده ی A9 بهره خواهد برد

گوشی آیفون 5se از پردازنده ی A9 بهره خواهد برد

بر اساس اخبار منتشر شده به نظر می رسد که گوشی آیفون 5se که بزودی معرفی خواهد شد از پردازنده ی A9 اپل بهره خواهد برد. همچنین تبلت آیپد ایر 3 از پردازنده ی A9X استفاده خواهد کرد.

حدوداً یک ماه تا رویداد اپل و پرده برداری این شرکت از آیفون جدید 4 اینچی و آیپد ایر 3 زمان باقی مانده است. بنابراین الان زمانی است که شاهد انتشار اخبار و شایعات بسیار زیاد در مورد این محصولات جدید اپل خواهیم بود. اولین موضوعی که در این شایعات به آن پرداخته شده است، پردازنده ی هر کدام از این محصولات جدید است.

اخبار خوبی برای کسانی که قصد خرید این آیفون 4 اینچی دارند موجود است چرا که اپل قصد دارد تا از همان پردازنده ی 64 بیتی A9 که در ساخت گوشی های آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس استفاده کرده بود در گوشی آیفون 5se به کار گیرد. بنابراین اپل قصد دارد تا سریعترین پردازنده ی موجود خود را در این گوشی به کار گیرد. از طرفی آیفون 5se تمام ویژگی های خوب گوشی آیفون 6 اس را در خود نخواهد داشت. ویژگی های همچون NFC، پشتیبانی از Live Photo از جمله ی ویژگی هایی هستند که در آفون 4 اینچی نیز موجود هستند اما به احتمال زیاد خبری از قابلیت لمس سه بعدی نخواهد بود.

انتظار می رود آیپد ایر 3 مشخصات بسیار خوبی داشته باشد. طبق شایعات منتشر شده این آیپد از پردازنده ی A9X که در حال حاضر در آیپد پرو 12.9 اینچی وجود دارد، استفاده خواهد کرد. شایعات قبلی ادعا کرده بودند که این تبلت به قلم اپل مجهز است و صفحه نمایش با کیفیت 4k خواهد داشت. انتظار می رود که این محصول از هم قابلیت لمس سه بعدی محروم باشد.

کنفرانس اپل در تاریخ 25 اسفند برگزار می شود و طی آن از این محصولات جدید پرده برداری می شود و 3 روز بعد در تاریخ 28 اسفند عرضه ی آیفون 5se و آیپد ایر 3  آغاز خواهد شد.

.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر