کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

با حضور فلاندی‌ها یکی از برترین دوره‌های مدیریت اجرایی، در ایران برگزار می‌شود

 

با حضور فلاندی‌ها یکی از برترین دوره‌های مدیریت اجرایی، در ایران برگزار می‌شود

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

یکی از 100 دوره برتر مدیریت اجرایی (EMBA) توسط موسسه آموزش عالی ایرانیان (IBS) با همکاری دانشگاه آلتو (Aalto) فنلاند برای سومین بار در ایران برگزار می شود.

به گزارش تکرا و به نقل از روابط عمومی موسسه آموزش عالی ایرانیان(IBS) برای سومین بار، دوره آموزش مدیریت اجرایی با حضور اساتید دانشگاه فلاندی آلتو (Aalto) توسط موسسه آموزش عالی ایرانیان (IBS) آبانماه سالجاری در کشورمان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است؛ دانشگاه آلتو (Aalto) فنلاند، به عنوان 4/0 درصد از موسسات آموزشی مدیریت در سطح بین الملل، دارنده درجه و مدرک معتبر جهانی AACSB, AMBA, EQUIS بوده و موفق به دریافت اعتبارنامه “Triple Crown” شده است و در هیمن راستا، دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو توسط فایننشال تایمز در زمره 100 دوره برتر مدیریت اجرایی، ارزیابی می‌شود.

در همین رابطه، موسسه آموزش عالی ایرانیان با تاکید بر ارتقاء سطح دوره های مدیریتی کشورمان، درصدد برآمده تا این حوزه از علم را با آخرین نظریه‌ها و دستاوردهای بین المللی همسو و همراه سازد.

دانشگاه Aalto درحوزه آموزش‌های مدیریتی حلقه ارتباطی میان دنیای شرق و غرب است و درکشورهایی مانند فنلاند، سنگاپور، لهستان، سوئد، کره جنوبی، تایوان، چین، اندونزی، روسیه و اکنون با همت موسسه آموزش عالی ایرانیان در ایران، فعال است.

دوره‌های مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو توسط گروهی از اساتید برتر دنیا از دانشگاه آلتو و دیگر آموزشگاه‌های عالی جهان تهیه و ارائه می‌شوند. علاوه بر صلاحیت‌های دانشگاهی، اساتید دوره مدیریت اجرایی در زمینه کار با مدیران ارشد سازمان‌های بین‌المللی نیز تجربیات چشمگیری دارند. اساتیدی چون پروفسور فرناندو بایابریگا کلاوریا (Fernando Ballabriga Clavería) از دانشگاه ESADE Business School و جناب آقای استیفن بویل (Stephen Boyle) از UCD Smurfit School of Business از جمله این افراد هستند که در این دوره  علوم مدیریت اجرایی را به دانشجویان تدریس می‌کنند.

بر اساس این گزارش، ساختار آموزشی دوره مدیریتی آلتو، برگرفته از نظرات گسترده شرکت‌کنندگان و اساتیدی است که از صنایع، جایگاه‌ها و زمینه‌های آموزشی متفاوت به این برنامه پیوسته‌اند تا تجربیات خود را در قالب رشته‌ای علمی به علاقمندان و دانشجویان ارائه دهند.

با توجه به اینکه در سال‌های اخیر، ایران در مسیر توسعه و تحکیم روابط خود با اقتصاد جهانی قرار گرفته است؛ مدیران ایرانی بیشتر از هر زمانی دیگر نیاز به توسعه دانش و بینش خود دارند.

خاطر نشان می شود این دوره برای مدیرانی که حداقل 5 سال سابقه مدیریت دارند طراحی شده است و زبان انگلیسی تدریس می‌شود و  موسسه پس از دریافت رزومه از متقاضیان، مصاحبه‌ای حضوری را ترتیب می‌دهد که پس از قبولی در مصاحبه مذکور و تکمیل مدارک مورد نظر دانشجو، درخواست مربوطه به دانشگاه آلتو  فرستاده تا تائیدیه نهایی توسط دانشگاه آلتو  به منظور حضور در کلاس ها به متقاضی ارسال شود.

نتایج حاصل از برگزاری این دوره را می‌توان بدین شرح نام برد:

  1. دریافت مدرک معتبر جهانی در زمینه مدیریت اجرایی
  2. یادگیری از اساتید برتر بین‌المللی
  3. دسترسی به شبکه بین المللی
  4. بدست آوردن بینش و توسعه مهارت‌های عملی کارآمد

 

آخرین فرصت برای ثبت نام در این دوره 21 مرداد ماه سال جاری است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.


عصر تکنولوژی، تکراارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر