کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تصویر جدید گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ به بیرون درز کرد؛ نمایشگری بزرگ چهره نشان داد

تصویر جدید گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ به بیرون درز کرد؛ نمایشگری بزرگ چهره نشان داد
هرچه به زمان رونمایی از پرچمدار 2017 سامسونگ نزدیکتر می شویم، شایعات مربوط به این دستگاه قوت بیشتری می گیرد. به تازگی تصویر جدیدی از گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ به بیرون درز کرد و مطابق معمول این یک تصویر واقعی از این گوشی پرچمدار نیست (حداقل اینگونه گفته می شود)، بلکه عکسی است که در قالب یک رندر ارائه شده.

Veniamin Geskin شخصی است که این رندرها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. این رندر طراحی گوشی گلکسی اس 8 را به شکلی نسبتا دقیق به تصویر کشیده است. اگر چه هیچ تاییدیه ای درباره واقعی بودن این دستگاه وجود ندارد؛ اما این قابلیت را دارد که به مانند یک تصویر واقعی دیده شود.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

درست به مانند بسیاری از تصاویر گلکسی S8 و رندرهای سه بعدی که از این دستگاه تاکنون دیده شده، تصویر به اشتراک گذاشته اخیر نیز دارای یک نمایشگر بزرگ است. نمایشگری که دارای دو انحنای ملایم در طرف چپ و راست خود بوده و طراحی فوق العاده ای از این دستگاه را نشان می دهد.

گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ

لوگوی سامسونگ به خوبی در زیر این گوشی خودنمایی می کند و همانطور که گفته می شد، کلید فیزیکی هوم در آن حذف شده است. سنسور اثر انگشت نیز به احتمال بسیار در زیر نمایشگر گلکسی S8 جای خوش کرده است.

در توئیت اخیر، Geskin ادعا می کند که این گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ به نظر بسیار به رندری از این دستگاه که حدود 4 ماه پیش دیده شد، شباهت دارد و اکنون این یک دستگاه واقعی است.

گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ

انتظار می رود که سامسونگ گلکسی اس 8 از یک نمایشگر 5 اینچی برخوردار باشد. گمانه زنی هایی وجود دارد که در کنار این دستگاه نسخه ای به نام سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس وجود دارد که با یک صفحه نمایش 6 اینچی خودنمایی خواهد کرد – امسال از نام اج در پرچمداران سامسونگ خبری نخواهد بود؛ چرا که نمایشگر هر دو مدل دارای انحنا در دو طرف خود هستند – هر دو مدل گلکسی اس 8 با اسنپدراگون 835 کوالکام قدرتنمایی کرده و 4 یا 6 گیگابایت رم دارند.

برخی شایعات درباره مشخصات گلکسی S8 سامسونگ ادعا می کنند که این دستگاه به سیستم دوربین دوگانه (سیستم عکاسی دوگانه) مجهز خواهد بود؛ اما اخیرا رندرهایی به بیرون درز کرده که نشان می دهد تنها مدل سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس این ویژگی را دریافت خواهد کرد. شایعات همچنین بازگو می کنند که این دستگاه به اسپیکرهای استریو نیز مجهز خواهد بود و درست به مانند آیفون 7 اپل، جک هدفون در گلکسی S8 هم حذف شده است.

انتظار می رود که گوشی Galaxy S8 در 18 آوریل (29 فروردین ماه) به طور رسمی معرفی شود. مسلما در روزهای آتی خبرهای بیشتری از پرچمداران جدید سامسونگ منتشر خواهد شد. با تکرا همراه باشید، خبرهای جدیدی در راه است.

.

منبع: gizmochinaارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر