باتری سامسونگ گلکسی اس 8 توسط سامسونگ SDI و یک شرکت ژاپنی تولید خواهد شد

باتری سامسونگ گلکسی اس 8 توسط سامسونگ SDI و یک شرکت ژاپنی تولید خواهد شد
انتظار می رود که باتری سامسونگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بزرگتر از باتری مدل های قبلی این کمپانی باشد. اکنون اطلاعات تازه ای از تولیدکنندگان باتری گلکسی اس 8 به دست آمده است. گفته می شود که این قطعه توسط یکی از سازندگان ژاپنی تولید خواهد شد.

باتری های معیوب گلکسی نوت 7 به طور عمده توسط سامسونگ اس دی آی و یک تامین کننده دومی به نام Amperex Technology که در چین مستقر است، تهیه شد. به گزارش رویترز و به نقل از یک نشریه ژاپنی، سامسونگ احتمالا تامین کننده دوم باتری های خود، Amperex Technology را با یک شرکت ژاپنی به نام موراتا (Murata) جایگزین خواهد کرد.

موراتا تکنولوژی همان کمپانی است که از ژوئن سال 2016 در حال تهیه باتری برای گوشی های سونی است. انتظار می رود که تامین کننده دوم باتری سامسونگ گلکسی اس 8 نیز همین تولید کننده باشد. هرچند که سامسونگ SDI همچنان به عنوان تامین کننده اصلی باتری سامسونگ گلکسی اس 8 شناخته می شود. این کمپانی تامین کننده چیزی در حدود 80 درصد باتری های پرچمدار 2017 سامسونگ را تولید خواهد کرد و تامین کننده دوم 20 درصد مابقی باتری ها را تهیه می کند.

باتری سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس

تا آنجا که به قسمت ایمنی باتری ها مربوط می شود، انتظار می رود که سامسونگ اس دی آی به طور کامل باتری های خود را مورد آزمایشات مختلفی قرار دهد. در اکتبر سال 2016 شایعاتی به گوش می رسید که کمپانی LG Chem یکی از تولید کنندگان باتری سامسونگ گلکسی اس 8 خواهد بود؛ اما در حال حاضر بعید است که چنین اتفاقی بیفتد.

مشخصات گلکسی اس 8

شایعات درباره مشخصات گلکسی اس 8 سامسونگ این گونه می گویند؛ یک نمایشگر 5.8 اینچی در پنل جلویی آن خودنمایی کرده و نسخه بزرگتر آن، یعنی گلکسی اس 8 پلاس به یک صفحه نمایش 6.2 اینچی مجهز خواهد بود. باتری سامسونگ گلکسی اس 8 یک باتری 3000 میلی‌آمپر ساعتی بوده و گلکسی اس 8 پلاس از باتری 3500 میلی‌آمپر ساعت برخوردار خواهد بود.

اگر چه جزئیاتی که به تازگی منتشر شده، نشان می دهد که باتری گلکسی اس 8 پلاس با ظرفیت 3780 میلی‌آمپر ساعت خودنمایی کرده و نسخه اورجینال آن دارای یک باتری 3250 میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود.

گفته می شود که پیش نمایشی از گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در نمایشگاه MWC 2017 نشان داده خواهد شد. این دو گوشی هوشمند پرچمدار در 29 مارس (9 فروردین ماه 1396) به طور رسمی معرفی شده و در اواسط ماه آوریل (اواخر فروردین و یا اوایل اردیبهشت) وارد بازار خواهد شد.

.

منبع: gizmochinaارسال نظر