;
coinex

آپدیت Android Wear 2.0 برای سونی اسمارت واچ 3 منتشر نمی شود

سونی اسمارت واچ 3

همانطور که می دانید شرکت گوگل مدتی پیش سیستم عامل Android Wear 2.0 را معرفی کرد و برای اولین بار آخرین نسخه از سیستم عامل پوشیدنی خود را در ساعت های هوشمند ال جی واچ استایل و ال جی واچ اسپورت ارائه داد. شرکت گوگل در مراسم معرفی این سیستم عامل لیست دستگاه های دریافت کننده آن را منتشر کرد، در همان ابتدا شایعاتی درباره منتشر نشدن آپدیت Android Wear 2.0 برای سونی اسمارت واچ 3 فاش شده بود. اکنون انتشار این آپدیت برای هوشمند شرکت سونی رد شده است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

انتظار می رفت که ساعت هوشمند سونی اسمارت واچ 3 از اولین دریافت کننده های آپدیت Android Wear 2.0 باشد. زمانی که گوگل لیست دستگاه های دریافت کننده این آپدیت را منتشر کرد، ساعت هوشمند سونی در این لیست وجود نداشت که باعث تعجب بسیاری از کاربران گجت های پوشیدنی شد.

با این حال بسیاری از کاربران سونی اسمارت واچ 3 برای دریافت آپدیت آخرین نسخه سیستم عامل امیدوار هستند؛ اما شرکت سونی امروز صبح این خبر را تایید کرد. ظاهرا تحت هیچ شرایطی خبری از انتشار این آپدیت برای ساعت هوشمند سونی نیست. سونی تایید کرد که اسمارت واچ 3 SWR50 از Android Wear 1.5 پشتیبانی می کند و خبری از Android Wear 2.0 برای دارندگان این کجت پوشیدنی نیست.

اگر به یاد داشته باشید ساعت هوشمند سونی اسمارت واچ 3 در سال 2014 عرضه شد، یعنی این دستگاه تقریبا دو سال است که در بازار گجت های پوشیدنی حضور دارد و به صورت کلی دستگاه های اندرویدی برای به روزرسانی عمده تا 2 سال پشتیبانی نمی شوند. البته این اتفاق برای کسانی که از مدل های جدید ساعت های هوشمند استفاده می کنند رخ نخواهد داد. اگر شما از دارندگان ساعت های هوشمند اندرویدی هستید و می توانید لیست دستگاه های دریافت کننده این آپدیت را در اینجا مشاهده کنید. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: Ubergizmo

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر