coinex
OMPFinex

موتو مد لینک، گوشی موتو زد را به یک بی‌سیم واکی تاکی تبدیل می کند

موتو مد لینک، گوشی موتو زد را به یک بی‌سیم واکی تاکی تبدیل می کند
موتورولا موتو زد، گوشی هوشمند ماژولاری است که سال گذشته توسط کمپانی موتورولا که اکنون تحت مالکیت لنوو ادامه حیات می دهد، معرفی شد. موتورولا این سری از گوشی های هوشمند خود را با لوازم جانبی یا ماژول هایی به نام موتو مدز رونمایی کرد که از طریق یک کانکتور مغناطیسی به پشنل پشتی موتو زد اضافه شده و قابلیت های مختلفی به ان اضافه می کند.

این کمپانی اکنون موتو مد جدیدی به نام لینک (Linc) را معرفی کرده است. موتو مد لینک می تواند گوشی موتورولا موتو Z شما را به یک واکی تاکی تبدیل کند!

در نوامبر 2016، موتورولا از کاربران خود خواسته بود تا در ایندیگوگو برای ساخت موتومدزهای خلاقانه و نوآوری های بیشتری در این ماژول، ایده های خود را مطرح کرده و طراحی های خود را ارائه دهند.

موتو مد لینک می تواند گوشی موتو زد را در مکان هایی که به شبکه تلفن های همراه متصل نیستند به یک بی سیم واکی تاکی تبدیل کند. با این ماژول می توان بر روی فرکانس های GMRS/FRS ارتباط برقرار کرده و شامل پشتیبانی از 22 کانال مختلف بوده و تا شعا 5 یا 6 مایلی (8 تا 9.5 کیلومتر) کارایی خواهد داشت.

کاربر می تواند از دو باند رادیویی مختلف با موتو مد لینک ارتباط برقرار کرده و پیام های متنی نیز ارسال و یا دریافت کند. همچنین کاربر قادر است تا با جی پی اس داخلی، موقعیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارد و با فشردن دکمه هشدار اضطراری، سیگنال کمک (SOS) ارسال کند.

موتو مد لینک

برخی دیگر از ویژگی های آن عبارتند از رادیو آب و هوای NOAA و یک باتری 1500 میلی‌آمپر ساعت قابل شارژ که تا 20 ساعت زمان استفاده را در اختیار کاربر قرار می دهد. موتو مد لینک از باتری گوشی هوشمند استفاده نمی کند، بلکه انرژی مورد نیاز خود را از باتری خودش تامین خواهد کرد.

ماژول لینک به عنوان یک موتو مدز برای گوشی موتو زد طراحی شده؛ اما می توان آن را با هر دستگاه بلوتوثی فعالی، مورد استفاده قرار داد. موتو مد لینک یک ماژول باریک و سبک وزن بوده که در برابر نفوذ آب و گرد و غبار نیز مقاوم است.

موتو مد لینک هم اکنون در سایت ایندی‌گوگو با قیمت 99 دلار در دسترس است. این ماژول جدید تاکنون 41 درصد از هدف گذاری برای جمع آوری کمک های مالی مردمی را به دست آورده و انتظار می رود که کمپین آن تا 20 روز دیگر در این وب‌سایت ادامه داشته باشد. کاربران تا این لحظه چیزی در حدود 4،900 دلار برای این ماژول پرداخت کرده اند.

.

منبع: gizmochina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر