تاریخ عرضه گلکسی بوک سامسونگ منتشر شد

گلکسی بوک

اگر به یاد داشته باشید شرکت سامسونگ در طی برگزاری نمایشگاه MWC 2017 از گلکسی بوک رونمایی کرد. این محصول که از دسته دستگاه‌های 2-in-1 به شمار می‌آید دارای سیستم عامل ویندوز 10 مایکروسافت بوده و قابلیت‌های خاص خود را هم دارد. البته در طول نمایشگاه خبری درباره تاریخ در دسترس بودن این دستگاه منتشر نشد؛ اما اگر شما از طرفداران گلکسی بوک سامسونگ هستید، باید اعلام کنم که غول تکنولوژی کره‌ای امروز عرضه این دستگاه را به صورت رسمی تایید کرده است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

باتوجه به گفته سامسونگ، گلکسی بوک از تاریخ 21 آوریل برابر با 1 اردیبهشت ماه از طریق اوپراتور واریزون عرضه می‌شود. البته تاریخ اعلام شده فقط برای نسخه 12 اینچی LTE این تبلت بوده که قیمت آن برابر با 1300 دلار اعلام شده است. با این حال اگر نسخه LTE برای شما کاربردی ندارد و فقط قصد خریداری نسخه‌های وای فای را دارید، باید اعلام کنم که فردا پیش‌ فروش نسخه‌های 10.6 و 12 اینچی وای فای تبلت گلکسی بوک در وب سایت رسمی سامسونگ آغاز می‌شود. تاریخ در دسترس بودن نسخه‌های دیگر برای 21 می برابر با 31 اردیبهشت ماه اعلام شده است و قیمت آن‌ها به ترتیب 630 دلار و 1130 دلار است.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که آیا مدل 10.6 اینچی دارای پشتیبانی LTE است یا خیر؟ اگر نسخه LTE وجود داشته باشد، بدون شک کاربران خاص خود را خواهد داشت و شاید هر مدل رکورد فروش خاص خود را ثبت کنند، چراکه استقابل بسیاری از این محصول شده است. وجود قلم اس پن یکی از بهترین قابلیت‌هایی که گلکسی بوک سامسونگ دارد و به احتمال زیاد یکی از معیارهای خریداران خاص است.

پیش بینی شده که سامسونگ فروش خوبی را از سری گلکسی بوک داشته باشد، به هر حال در طی روزهای آینده گزارش‌های فروش مدل 12 اینچی LTE منتشر خواهد شد. نظر شما درباره گلکسی بوک سامسونگ چیست؟

منبع: Ubergizmo

 ارسال نظر