احتمالا ویل اسمیت در نسخه لایو اکشن علاالدین حضور خواهد داشت

 • احتمالا ویل اسمیت در نسخه لایو اکشن علاالدین حضور خواهد داشت

  بازسازی لایو اکشن انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی ثابت کرده‌اند که فروش بالا و سود زیادی برای این شرکت دارند، از همین رو، باید از چهره‌های توانایی در این فیلم‌ها استفاده کرد تا به خوبی ساخته شوند. تازه‌ترین بازیگری که قرار است به این فیلم‌ها بپیوندد، ویل اسمیت (Will Smith) است. این بازیگر در مذاکرات اولیه برای ایفای نقش کاراکتر «جن» در فیلم علاالدین است. این اقتباس سینمایی قرار است به کارگردانی گای ریچی (Guy Ritchie) ساخته شود. در صورت پذیرش این نقش، صدای ویل اسمیث جایگزین رابین ویلیامز فقید (Robin Williams) در نسخه سال ۱۹۹۲ این انیمیشن خواهد شد.

  مانند نسخه اولیه فیلم، نسخه لایو اکشن نیز موزیکال خواهد بود و ویل اسمیت هم که قبل از بازیگری تجربه خوانندگی در سبک موسیقی رپ (RAP) را داشته، مانند فیلم Friend Like Me شانسی برای اجرای هنر موسیقی خود دارد. ویل اسمیت قبلا گفته که در حال صحبت برای حضور در بازسازی انیمیشن دامبو است، اما هرگز قراردادی با شرکت دیزنی عقد ننموده است.

  دیزنی با اقتباس‌ها و بازسازی‌های لایو اکشن در چند سال اخیر، به موفقیت زیادی دست یافته است، بخصوص تازه‌ترین آن‌ها یعنی فیلم دیو و دلبر با بازی اما واتسون و دن اسیونز. این فیلم علاوه بر صدرنشینی باکس آفیس در دو هفته، فروشی بیش از یک میلیارد دلار را هم تجربه کرد. البته فیلم‌های لایو اکشن کتاب جنگل (۲۰۱۶ The Jungle Book)، مالیفیسنت (۲۰۱۴ Maleficent)، و آلیس در سرزمین عجایب (۲۰۱۰ Alice in Wonderland) هم فروش بسیار بالایی را تجربه کردند و باعث غرور استودیو دیزنی شدند.

  علاالدین هم شانس موفقیت بالایی دارد. داستان هم با محوریت عاشق شدن پسری فقیر با یک شاهزاده است و از یک جن می‌خوهد به آرزوهایش برسد. این اثر بر اساس داستانی کلاسیک است و انیمیشن ۱۹۹۲ آن نیز توسط جان اوگست (John August) نوشته شده است. انتظار می‌رود ساخت فیلم علاالدین در ماه جولای در کشور انگلستان شروع شود.

  .

  منبع: digitaltrends


  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.