coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تسلا مدعی است روزانه 1800 رزرو تسلا مدل 3 دارد

رزرو تسلا مدل 3

تسلا مدل 3 ماشینی است که هیاهوی زیادی به پا کرده است. این‌همه هیاهو به این خاطر است که برخلاف مدل‌های دیگر تسلا که تقریبا از قیمت بالایی برخوردارند، تسلا مدل 3 یک وسیله نقلیه کمی مقرون‌به‌صرفه تر است و این گفته بدین معنا است که آن دسته از افرادی که هوس خرید یک ماشین از کمپانی تسلا را کرده‌اند تسلا مدل 3 می‌تواند دروازه‌ای برای ورود به جهان خودروهای الکتریکی باشد.

بنابر گفته شرکت تسلا، آن‌ها تاکنون بیش از 400 هزار پیش سفارش دریافت کرده‌اند و طبق گزارش اخیر بلومبرگ، تسلا اخیرا فاش کرده که شرکت به‌طور متوسط بیش از 1800 رزرو تسلا مدل 3 در هرروز دارد.

این شرکت انتظار دارد 1500 دستگاه تسلا مدل 3 در سه‌ماهه سوم سال تولید کند و انتظار می‌رود که تا پایان سال، آن‌ها بتوانند به 5000 واحد برسند.

درنتیجه، طبق نرخ تولید و تعداد سفارش‌هایی که در آینده وجود خواهد داشت بدیهی است که تقاضا تا حد زیادی از عرضه پیشی خواهد گرفت بنابراین اگر می‌خواهید دست روی ماشین مدل 3 تسلا بگذارید باید صبر زیادی داشته باشید؛ چراکه انتظار می‌رود مدتی طول بکشد تا تولیدات افزایش یابد.

بااین‌حال اگر آنچه ما در مورد تسلا مدل 3 می‌دانیم و آنچه ما در عکس‌ها شاهد آن هستیم صحت داشته باشد به نظر می‌رسد که هرچقدر هم که طول بکشد این خودرو ارزش صبر کردن را دارد.

منبع: ubergizmo

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر