OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

خرید کردن با گوشی هوشمند توسط گوگل اسیستنت

گوگل اسیستنت به زودی امکان خرید کردن با استفاده از گوشی همراه را در اختیار کاربران می‌گذارد!
گوگل در گذشته کاربران گوگل هوم را قادر ساخته بود تا با کمک گوگل اسیستنت یا همان دستیار مجازی گوگل خرید کنند و حال می‌خواهد کاربران گوشی‌های همراه را نیز از این طریق همراهی کند.

خرید کردن با استفاده از دستیار مجازی گوگل اسیستنت (Google Assistant) در سرویس خرید گوگل اکسپرس (Google Express) یکی از نقاط قوت اسپیکرهای گوگل هوم (Google Home) بود و حال غول فناوری می‌خواهد این امکان را در اختیار کاربران گوشی‌هایی که دستیار گوگل اسیستنت را پشتیبانی می‌کنند، نیز بگذارد.

 

بیشتر بخوانید:  درک دستیار هوش مصنوعی گوگل اسیستنت با درک ذهنی یک کودک ۶ ساله برابری می‌کند!

 

هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با تاریخ ارائه این قابلیت منتشر نشده، اما با وجود این گوگل در یکی از رویدادهای مطبوعاتی اخیر خود گفته است که به زودی این امکان را نیز برای کاربرانش فراهم می‌سازد. ارائه این خدمات این قابلیت را برای کاربران فراهم می‌سازد تا از گوگل اسیستنت بخواهند که یک کالا را برای آن‌ها خریداری کند.

این قابلیت علاوه بر این، در صورتی که نام یک فروشنده خاص در گوگل اکسپرس ثبت شده باشد، لیستی از کالاهای قابل عرضه توسط این فروشنده را برای خرید در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از این طریق کاربر می‌تواند کالای مورد نظر خود را در لیست انتخاب کند و سپس به راحتی سفارش خرید آن را ثبت نماید.

شرکت تارگت (Target) امروز در رویداد مطبوعاتی گوگل اعلام کرد که خدماتش را در سرتاسر ایالات متحده از طریق سرویس خرید گوگل اکسپرس ارائه می‌کند؛ از این رو اگر که یکی از نمایندگی‌های شرکت تارگت را در نزدیکی خود دارید، می‌توانید به راحتی با کمک سرویس گوگل اکسپرس کالای مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

بیشتر بخوانید:  کدام یک از دستیارهای صوتی هوشمند شرکت‌های بزرگ، بازی را برنده می‌شود؟

 

خرید کردن از طریق نرم افزار و سرویس گوگل اکسپرس با کمک گوشی همراه یک روش انعطاف پذیر و ساده است. با اضافه کردن دستیار مجازی گوگل اسیستنت به این سرویس، فرآیند خرید برای کاربر تا حد زیادی ساده و سریع‌تر می‌شود. برای خرید کردن از این طریق تنها باید بگویید که به چه کالایی نیاز دارید؛ کالای مورد نظر را از لیست تهیه شده انتخاب کنید و سپس بهای آن را با استفاده از کارت اعتباری خود پرداخت نمایید.

بعد از طی کردن این چند مرحله با گوشی خود در یک بازه زمانی که کمتر از 30 ثانیه طول می‌کشد، کالای خریداری شده به آدرسی که در سایت سرویس خرید گوگل اکسپرس ثبت کرده‌اید، ارسال می‌شود. شما علاوه بر این می‌توانید آدرس خود را نیز در طول انجام فرآیند ثبت سفارش تغییر دهید.

توسعه نمایندگی‌های شرکت تارگت در سرویس خرید گوگل اکسپرس بیانگر یک همکاری همه جانبه بین شرکت‌های گوگل و تارگت و همچنین ارائه خدمات جدید برای افرادی است که از طریق گوگل اکسپرس خرید می‌کنند. امکان اضافه کردن اطلاعات کارت تارگت رد (Target RED) به گوگل اکسپرس که مزایای خرید بیشتری را در اختیار کاربر می‌گذارد،  یکی از ویژگی‌هایی است که از طریق این همکاری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

وارد کردن این اطلاعات کاربر را قادر می‌سازد تا اکثر کالاهای تارگت را از طریق گوگل اکسپرس با 5 درصد تخفیف خریداری کند و علاوه بر این بدون پرداخت هزینه ارسال، کالای مورد نظر خود را دریافت نماید. دریافت توصیه‌های جانبی نظیر نیاز داشتن به نیروی کمکی برای حمل کردن اجناس خریداری شده نیز از دیگر امکاناتی است که با وارد کردن اطلاعات کارت تارگت رد در سایت گوگل اکسپرس در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

گوگل گفته است که به زودی امکانات رفاهی بیشتری را در اختیار کاربران گوگل اسیستنت و گوگل اکسپرس می‌گذارد. این توسعه علاوه بر این باعث می‌شود که فروشندگان دیگری هم راه شرکت تارگت را دنبال کنند و خدمات و کالاهای خود را از این طریق در اختیار کاربران و طرفدارنشان بگذارند.

.

منبع: androidheadlines

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر