کاهش پینگ تایم - ایران تورنمنت

آیفون ۲۰۱۸ به دو مدل اولد و یک مدل LCD مجهز خواهد بود

آیفون 2018 به دو مدل اولد و یک مدل LCD مجهز خواهد بود
آیفون ۲۰۱۸ اپل در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد. دو مدل از این دستگاه به نمایشگر اولد مجهز بوده و مدل سوم با نمایشگر TFT LCD معرفی خواهد شد.

چندی پیش گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل در سال آینده دو مدل آیفون با صفحه نمایش OLED تولید خواهد کرد. اکنون اطلاعات جدیدی توسط مینگ چی کو در فضای آنلاین به اشتراک گذاشته شده که این خبر را تایید کرده و البته به مدلی مجهز به نمایشگر ال‌سی‌دی نیز اشاره دارد.

آیفون ۲۰۱۸ در سه مدل معرفی خواهد شد

مینگ معتقد است که آیفون های ۲۰۱۸ اپل در سه مدل معرفی خواهند شد. فارغ از اینکه این دستگاه‌ها چه نامیده خواهند شد، اپل یک مدل ۶.۵ اینچی و یک مدل ۵.۸ اینچی با صفحه نمایش اولد به بازار عرضه خواهد کرد و در این بین یک نسخه LCD نیز وجود خواهد داشت که با نمایشگر ال سی دی ۶.۱ اینچی خودنمایی می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: نامگذاری آیفون X ما را به نقطه بدون بازگشت رساند؛ نام آیفون های ۲۰۱۸ چه خواهد بود؟

 

بر اساس پیش‌بینی‌ها، آیفون اولد ۵.۸ اینچی، تراکم پیکسلی ۴۵۸ppi خواهد داشت، آیفون اولد ۶.۵ اینچی از تراکم پیکسلی بین ۴۸۰ تا ۵۰۰ppi برخوردار است و تراکم پیکسلی آیفون ۲۰۱۸ مجهز به نمایشگر ال سی دی حدود ۳۰۰ تا ۳۳۰ پیکسل بر هر اینچ خواهد بود.

دو گوشی آیفون ۲۰۱۸ اولد انتظار می‌رود که مشخصات یک پرچمدار را با خود یدک بکشند و احتمالا آیفون اولد کوچکتر چیزی در حد و اندازه آیفون X (آیفون ۱۰) امسال خواهد بود. آیفون ۶.۱ اینچی LCD نیز احتمالا از رزولوشن پایینی برخوردار بوده و احتمالا با قیمت مناسبی بین ۶۴۹ تا ۷۴۹ دلار به فروش خواهد رفت. با این وجود، در واقع می توان مدل آیفون ۲۰۱۸ ال‌سی‌دی را یک آیفون مقرون به صرفه دانست!

دو گوشی آیفون 2018 اولد انتظار می‌رود که مشخصات یک پرچمدار را با خود یدک بکشند و احتمالا آیفون اولد کوچکتر چیزی در حد و اندازه آیفون X (آیفون 10) امسال خواهد بود

مینگ چی کو پیش بینی می کند که سه مدل آیفون ۲۰۱۸ خواهیم داشت و هر سه آیفون از طراحی نمایشگر تمام صفحه، درست به مانند آیفون X، برخوردار خواهند بود.

بعید است که آیفون های ۲۰۱۸ اپل با سنسور تاچ آی دی معرفی شوند. احتمالا تمامی مدل‌های آیفون ۱۱ با همان ناچ یو شکلی که در بالای صفحه نمایش آیفون ۱۰ قرار دارد، خودنمایی خواهند کرد، محلی که می‌تواند برای استفاده از سیستم فیس آی دی، دوربین TrueDepth را در خود جای دهد.

اپل یکی از مرموزترین کمپانی‌های تکنولوژی در جهان است و قوانین خاص خود را دارد، معمولا هر ساله تا قبل از معرفی آیفون‌های جدید، اطلاعات زیادی از آنان به گوش نمی‌رسد؛ بنابراین این خبر را نیز در حد و اندازه یک شایعه بدانید و همچنان با تکراتو همراه باشید.

 

.

بیشتر بخوانید:

 

منبع: gizmochina

 ارسال نظر

داغ‌ترین‌ها
قبلی بعدی