تعدیل 100 هزار نفر از نیرو‌های صنعت قطعه سازی کشور

دبیر انجمن قطعه سازان خودرو در مورد شکلات صنعت قطعه سازی سخن گفت و خبر از افزایش حجم بیکاری و تعدیل 100 هزار نفر از نیروهای این صنعت داد.

به گزارش تکراتو، فروش قطعه با قیمت‌های پایین اصلاً برای قطعه سازان به صرفه نیست و به نظر می‌رسد که این مشکلات ادامه خواهد داشت. در صورت ادامه تعداد بیکاران این صنعت نیز افزایش خواهد یافت.

تعدیل 100 هزار نفر از نیروهای صنعت قطعه سازی

تعداد100  هزار نفر در صنعت قطعه سازی تعدیل یا تعلیق شدند. مازیار بیگلو به مشکلات متعدد قطعه سازان کشور اشاره کرد و اعلام نمود که در حال حاضر قطعات خودرو با قیمت مناسب از قطعه سازان خریداری نمی‌شود که همین امر آنها را با ضررهای بسیاری روبه رو کرده است.

دبیر انجمن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه فروش قطعه با قیمت‌های پایین اصلاً برای قطعه سازان به صرفه نیست، افزود که اگر این روند ادامه پیدا کند قطعه ساز امکان تولید قطعه نداشته و در نهایت خودروسازان با کسری قطعه مواجهه خواهند شد.

وی تصریح کرد که امروز نیاز مالی واحدهای تولیدی قطعه ساز 24 برابر افزایش یافته که این موضوع اصلاً با خریدهای خودروسازان مطابقت ندارد. بیگلو در ادامه به تعلیق و تعدیل 100 هزار نفر در صنعت قطعه سازی اشاره کرد و گفت با ادامه دار شدن مشکلات این صنعت، حجم بیکاری افزایش خواهد یافت.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: tasnimnewsارسال نظر