همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نخستین رندرهای آیپد پرو 2020 منتشر شد ؛ درست حدس زدید دوربین سه گانه!

چیزی وجود دارد که امسال واقعا انتظارش را نداشتیم. نخستین رندرهای آیپد پرو 2020 توسط دو گیک تکنولوژی مقیم شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

توسط دو بلاگ OnLeak و iGeekbsBlog نخستین رندرهای آیپد پرو 2020 منتشر شده است. این رندرهای آیپد پرو 11 و آیپد پرو 12.9 را نشان می‌دهند. بر اساس پوستر این دو محصول جدید کمپانی اپل مارس 2020 (حوالی بهار) به بازار عرضه خواهند شد.

طراحی جدید نشان داده شده در این دو رندر تفاوت چندانی با آیپد پرو 11 و آیپد پرو 12.9 کنونی را نشان نمی‌دهند. تنها آنکه به جای استفاده از دوربین‌ تکی از دوربین‌های ترند شده‌ی سه گانه (تریپل) که در آیفون 11 پرو دیده بودیم، استفاده شده است. این مجموعه دوربین سه‌گانه 0.5x-1x-2x هستند.

نخستین رندرهای آیپد پرو 2020 منتشر شد

آیپد پرو 2020

شایعات می‌گویند آیپد پرو بعدی از فناوری «دوربین حس‌کننده سه بعد» (3D Sensing Camera) پشتیبانی خواهد کرد، البته بعید است دوربین جلو این چنین باشد. آنطور که OnLeak می‌گوید ابعاد آیپد پرو 2020 دقیقا مشابه نمونه کنونی یعنی 248 در 178.6 در 5.9 خواهد بود.

دوربین آیفون 2020 مجهز به فناوری Sensor-Shift برای حذف لرزش تصاویر

آنچه در این شایعه جلب نظر می‌کند، زمان عرضه است. اپل معمولا از آیپدهای جدید خود در ماه مارس رونمایی می‌کند. اما پیش از این در ماه سپتامبر آیپد 10.2 اینچی خود را آیفون 11 پرو عرضه کرد. با این حال محتمل است که اپل آیپدهای خود را شش ماه زودتر ریفرش کند.

آیپد ۲۰۲۰

اکانت توئیتر OnLeak با نام کاربری Steve H.McFly با انشار توئیت زیر و تصاویر بالا چنین نوشت: «و این هم دو #iPadPro سال 2020 کمپانی #Apple. به نمایندگی از دوستانم در @igeeksblog این رندرها را به شما معرفی می‌کنم.»

بیشتر بخوانید:

منبع: gsmarena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر