coinex
OMPFinex

رکورد کامنت اینستاگرام ؛ بیشترین کامنت اینستاگرام برای کدام پیج است؟

اینستاگرام به دلیل فراهم سازی امکان رقابت برای کاربران محبوبیت دارد. تکراتو در این مطلش اطلاعاتی را درباره رکورد کامنت اینستاگرام ارائه کرده است.

امیر تتلو، پس از حواشی زیاد و بسته شدن صفحه شخصیش که بیش از چهار میلیون‌ نفر فالوور داشت، دوباره به اینستاگرام بازگشت و توانست رکورد جهانی بیشترین تعداد کامنت اینستاگرام را بشکند.

پیشتر به رکوردداران اینتراکشن‌های مختلف شبکه های اجتماعی مفصلا پرداخته بودیم. از رکورد لایو اینستاگرام و رکورد بیشترین فالوور اینستاگرام گرفته تا رکورد بیشترین لایک اینستاگرام و پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب با بیش از 35 میلیارد بار مشاهده. حالا به نظر می‌رسد باید به رکورد بیشترین کامنت اینستاگرام بپردازیم.

اولین چیزی که با شنیدن نام امیر مقصودلو یا همان امیر تتلو به ذهن می‌رسد حاشیه‌هایی است که او می‌سازد. گویی به یاد آوردن نام او منهای حاشیه‌هایش فایده‌ای ندارد.

بیشترین کامنت اینستاگرام

پیج‌هایی رکوردهای اینستاگرام را در اختیار دارند حتی در ایران و یا حتی رکوردداران بیشترین فالوور در ترکیه که احتمالا بهترین بازیگران ترکیه باشند، درآمدهای سرسام آور میلیون دلاری دارند. این موضوعی است که ما درباره پرجمعیت‌ترین کانال های تلگرامی نیز شاهد آن هستیم. اخیرا در نوشتار بهترین یوتیوبرها و استریمرهای ایرانی خواندیم که به عنوان مثال KewDiePei یوتیوبر ایرانی، چگونه با انتشار ویدیوهای بررسی بازی یکی از پردرآمدترین شغل های جهان را دارد.

رکوردداران بیشترین کامنت اینستاگرام بر اساس پایش تکراتو به شرح زیر است:

رکورد بیشترین کامنت اینستاگرام
رکورد بیشترین کامنت اینستاگرام با 74 میلیون.

اگر بخواهیم به جنجال‌هایی که تتلو در این سال‌ها به پا کرده بود نگاهی بیندازیم، می‌توانیم با ناکامی او در میدان سبز فوتبال شروع کنیم؛ تتلو زمانی تصمیم داشت بازیکن فوتبال شود.

تتلو در میدان فوتبال

بیشترین کامنت اینستاگرام

تتلو در فوتبال
بیشترین کامنت اینستاگرام

تتلو از مهر 93 تصمیم گرفته بود با تمرینات فشرده وارد تیم پرسپولیس شود و جای علی کریمی را در این تیم بگیرد، اما در اولین جلسه تمرینی این باشگاه از سوی سرپرست باشگاه اخراج شد.

پس از آن با حضور در برنامه «دید در شب» رضا رشید پور اعلام کرد: (اگر بگذارند به استادیوم بروم، آمار گل و برد پرسپولیس را بالا می‌برم). او سپس تمریناتی جدی‌ را زیر نظر وحید شمسایی برای حضور در فوتسال گذراند، اما مصدومیتش مانع از حضور حرفه‌ایش‌ در این مسیر شد.

بیشتر بخوانید:

مسدود شدن صفحه اینستاگرام امیر تتلو ؛ چرا اینستاگرام این صفحه را بست؟

تتلو در میدان سیاست

بیشترین کامنت اینستاگرام

تتلو در سیاست
بیشترین کامنت اینستاگرام

امیر تتلو پس از آن وارد جریانات سیاسی شد و از ابراهیم رئیسی نامزد اصولگرایان حمایت کرد. دیدار تتلو با رئیسی چنان سروصدایی در جامعه به پا کرد که بسیاری یکی از دلایل ناکامی رئیسی در آن انتخابات را همین دیدار می‌دانند.

اما این پایان ماجراهای تتلو نبود. در دوران مذاکرات هسته‌ای تتلو به روی عرشه‌ یک ناو رفت و موزیک‌ ویدئویی در حمایت از انرژی هسته‌ای خواند.

تتلو در سیاست
بیشترین کامنت اینستاگرام

این خواننده رپ کمی که جلوتر رفت چرخش تازه‌ای خورد و پست‌های عجیب و غریبی را منتشر کرد. کار به جایی رسید که به واسطه آن حکم ارتدادش به دلیل توهین به ائمه اطهار صادر شد.

همچنین اظهارنظرهایی راجع به حجاب، فحش و توهین به زنان را هم می‌توان به حاشیه‌های ناتمام او اضافه کرد. او حتی شعاری ابلهانه برای خود ساخت که مخاطبانش به شعار او هم پاسخ مثبت دادند.

بیشتر بخوانید:

حاشیه‌های تتلو پس از مهاجرتش همچنان ادامه یافت و حتی در کنسرت گرجستان او هم جنجال به پا شد؛ این خواننده رپ به طور صریح در کنسرتش اعلام کرد که از مواد مخدر استفاده می‌کند.

رکوردشکنی اینستاگرامی

بیشترین کامنت اینستاگرام

رکورد شکنی اینستاگرامی
بیشترین کامنت اینستاگرام

اما اگر از تمام اینها بگذریم، بار دیگر با قضیه‌ای بزرگتر رو به ‌رو می‌شویم. تتلو در این نابهنجاری‌ها پا را این بار فراتر از ایران می‌گذارد و رکوردی جهانی ثبت می‌کند. شکستن رکورد کامنت‌های اینستاگرام جدیدترین حاشیه امیرتتلو است. تعداد کامنت‌های او توسط «تتلیتی‌ها» طی چند روز به 18 میلیون رسید.

ماجرا از این قرار بود که امیر مقصودلو ابتدا اعلام کرد تا وقتی کامنت‌های یکی از پست‌هایش به 10 میلیون نرسد، خبری از انتشار موزیک جدیدش نیست.

او همچنان به این بازی ادامه داد و گفت کامنت‌ها باید به تعداد 12، 16 و در آخر به 18 میلیون برسد. سر آخر او به قولی که داده بود، یعنی انتشار آهنگ جدیدش به نام «کی فکرش رو می‌کرد»، عمل کرد. تتلو آنچنان پیش رفت که حتی توانست رکورد را از دستان فردی که 147 میلیون فالوئر دارد و توانسته 8-9 میلیون کامنت بگیرد، برباید.

تتلو در میدان عاشقی و آهنگ‌های تازه

بیشترین کامنت اینستاگرام

سبک جدید آهنگ های تتلو
بیشترین کامنت اینستاگرام

اما این رکوردشکنی باز هم برای او کافی نبود. او سپس تصمیم گرفت که سری هم به دنیای عشق بزند. رابطه او با یکی از مدل‌های معروف ایرانی به نام دنیا جهانبخت یکی دیگر از حاشیه‌هایی است که گویا سریالی از قبل چیده ‌شده است.

حال دنیا جهانبخت کیست؟ کسی که دست ‌کمی از خود تتلو ندارد و مدت‌ها پیش از برقراری رابطه با این خواننده، با «ساسی مانکن» رابطه‌ای عاشقانه‌ داشته است.

او کسی است که عکس‌ها و ویدئوهایش در حال خودکشی با پارچه‌ بارها دست به دست در فضای مجازی چرخیده است. رابطه‌ای که انگار سرانجامی نداشته و آن‌طور که مشخص است تتلو، دنیا جهانبخت را در اینستاگرامش بلاک کرده است.

بیشتر بخوانید:

از آنجا که این خواننده جنجال ‌برانگیز ثانیه به ثانیه حاشیه‌ می‌سازد، باز هم استوری‌هایی در حال ورزش و پس از آن کشیدن ماری‌ جوانا در اینستاگرامش منتشر کرده است. این در حالی است که او دوباره مجدداً جنجالی به  در رابطه با انتشار آهنگ جدیدش به نام «خلسه یا خلصه» راه انداخته است.

همین مساله طرفدارانش را ترغیب کرده تا حمایت دوباره‌ای از او صورت دهند و گویا رکوردشکنی‌های جدید او باز هم در راه است.

رکورد کامنت اینستاگرام ؛ پاسخ در دستان چه کسی است؟

اما دلیل این مساله را باید از چه کسانی پرسید؟ همان «تتلیتی‌ها» که میلیون‌ها کامنت زیر یکی از عکس‌های او گذاشته‌اند؟ یا یک جامعه‌شناس یا یک روانشناس؟ به راستی چه کسی پاسخگوی این سوال است؟

در واقع به نظر می‌رسد او سناریوی دقیقی برای مردم چیده است و هر بار بیش از دفعه پیش جلو می‌آید. چه شده که این تعداد طرفدار را برای خودش جمع کرده و با وجود نابهنجاری‌هایی که دارد همچنان به جای ریزش مخاطب روز به‌ روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود و تتلو بیشتر به چشم می‌آید؟ در ادامه اطلاعاتی را نیز درباره رکوردداران اینستاگرام از نظر تعداد لایک و فالوور ارائه کرده‌ایم.

رکورددار اینستاگرام از نظر تعداد لایک

رکورددار اینستاگرام از نظر تعداد لایک

یک حساب اینستاگرامی با انتشار عکسی از یک تخم ‌مرغ رکورد تعداد لایک برای یک پست را در شبکه‌های اجتماعی شکست.

روز ۴ ژانویه بود که یک حساب کاربری به نام «دار و دسته تخم‌مرغی» با انتشار پستی از کاربران خواسته بود تا با لایک کردن عکس یک تخم ‌مرغ رکورد دنیا را بشکنند.

ادمین این حساب نوشته بود: « بیایید با هم رکورد دنیا را بشکنیم و پستی با بیشترین لایک را ثبت شده بسازیم. رکورد فعلی دست کیلی جنر است (۱۸ میلیون لایک). ما می‌توانیم.

رکورددار اینستاگرام از نظر تعداد لایک
رکورد کامنت اینستاگرام

تا روز یکشنبه تعداد لایک‌های این پست به ۹ میلیون رسیده بود که پس از آن سرعت دست به دست شدن پست بیشتر شد و تا دوشنبه شب شمار لایک‌های آن از ۳۴ میلیون عدد گذشت.

رکورد ثبت شده قبلی متعلق به پستی از کایلی جنر، مدل و هنرپیشه آمریکایی، در حساب شخصیش در اینستاگرام بود که در آن عکسی به مناسبت تولد فرزندش منتشر شده و بیش از ۱۸ میلیون لایک کسب کرده بود.

گرداننده این حساب که حاضر نشده است عکسی از خود منتشر کند، به وبسایت بازفید گفته است که این حساب را «مرغی به نام هنریتا در مرتع‌های بریتانیا» می‌چرخاند.

او در توضیح علت اقدام خود گفته است که این فکر جمعه شب به ذهنش خطور کرده، زمانی که در حال خواندن مقاله‌ای درباره ۲۰ پست برتر اینستاگرام بوده و کایلی جنر را در صدر آن لیست دیده است. او می‌گوید: (من این لیست را به عنوان چالشی دیدم که باید از آن برنده بیرون بیایم).

رکورددار اینستاگرام از نظر تعداد لایک
رکورد کامنت اینستاگرام

کایلی جنر، در اختیار دارنده پیشین رکورد، با انتشار فیلمی از خود در حال شکستن تخم ‌مرغ به از دست رفتن عنوانش واکنش نشان داده است.

رکورددار اینستاگرام از نظر تعداد فالوور

رکورد دار اینستاگرام از نظر تعداد فالوور
رکورد کامنت اینستاگرا

 

بررسی‌ها نشان داده‌اند که تعداد هنرمندان، ورزشکاران و صد البته خوانندگانی که در دنیا از اینستاگرام استفاده می‌کنند، بسیار زیاد است. در ادامه این مطلب با افرادی آشنا می‌شوید که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارند.

20. دمی لواتو (Demi Lovato)

اولین نقش دمی لواتو نقش آنجلا در سریال بارنی و دوستان بود. این خواننده، بازیگر و ترانه‌ سرای محبوب، در حال حاضر 73.2 میلیون فالوور در حساب کاربری اینستاگرام خود دارد و 39 پست را به اشتراک گذاشته است. دمی لواتو یکی از افراد با بیشترین تعداد فالوور اینستاگرام در جهان است.

دمی لواتو
رکورد کامنت اینستاگرام

19. کورتنی کارداشیان (Kourtney Kardashian)

کورتنی کارداشیان با فیلم واقع نما شناخته‌تر از قبل شد و پس از آن به همراه خواهرانش، کیم کارداشیان و کلویی کارداشیان، به صنعت مد هم وارد شدند و چندین مجموعه لباس و عطر را راه اندازی کردند. ستاره‌ برنامه‌ تلویزیونی، کورتنی کارداشتیان در حال حاضر 80.8 میلیون فالوور دارد. 3670 پستی که او به اشتراک گذاشته قابل توجه هستند.

18. کیتی پری (Katy Perry)

پری تاکنون جوایز و نامزدی‌های زیادی شامل ۴ رکورد جهانی گینس، ۵ جایزه موسیقی آمریکا، یک جایزه بریت و یک جایزه جونو دریافت کرده و از سال 2011 تا 2018 نامش در فهرست «پردرآمدترین زنان در موسیقی» مجله فوربز بوده‌ است.

کیتی پری
رکورد کامنت اینستاگرام

او در طول فعالیت حرفه‌اش بیش از ۴۰ میلیون آلبوم و ۱۰۰ میلیون تک‌ آهنگ در سراسر دنیا فروخته‌ که و به این نحو تبدیل به یکی از پرفروشترین هنرمندان تاریخ شده است. این خواننده‌ معروف با 1277 پست، دارای 84.3 میلیون فالوور در اینستاگرام است و نامش در لیست افراد با بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان می‌درخشد.

17. مایلی سایرس (Miley Cyrus)

مایلی نویسنده و ترانه ‌سرای آمریکایی است. او پس از بازی در نقش مایلی استوارتها در سریالی به نام هانا مونتانا از تولیدات شبکه دیزنی به شهرت رسید. این خواننده و بازیگر محبوب با 461 پستی که به اشتراک گذاشته، توانسته 97.4 میلیون فالوور در حساب کاربری اینستاگرام خود جذب کند.

16. نایکی (Nike)

نایک یک شرکت آمریکایی چند ملیتی است که در زمینه طراحی، تولید، توسعه و عرضه محصولاتی نظیر کفش، پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی در بازار جهانی فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیورتون ایالت اورگان واقع در شمال باختری ایالات متحده آمریکا است. این برند ورزشی در حال حاضر در صفحه‌ رسمی اینستاگرام خود 91.3 میلیون فالوور دارد و تا به امروز 744 پست به اشتراک گذاشته است.

15. کلویی کارداشیان (Khloe Kardashian)

کلویی کارداشیان کارآفرین و ستاره‌ تلویزیونی در حال حاضر با 3601 پستی که به اشتراک گذاشته، توانسته 97.3 میلیون فالوور را به خود اختصاص دهد.

14. جنیفر لوپز (Jennifer Lopez)

جنیفر لوپز
رکورد کامنت اینستاگرام

جنیفر لوپز خواننده و بازیگر محبوب جهانی است که توانسته 98.4 میلیون فالوور در صفحه‌ اینستاگرام خود جذب کند. جنیفر تا به امروز 2627 پست را با طرفداران خود به اشتراک گذاشته است.

13. نیکی میناژ (Nicki Minaj)

شهرت نیکی بین سال‌های 2007 تا 2009 و هم‌ زمان با انتشار چندی از آهنگ‌هایش رقم خورد. نیکی میناژ در حال حاضر توانسته با تعداد 5980 پست، 105 میلیون دنبال‌ کننده را در صفحه‌‌ اینستاگرام خود جذب کند.

بیشتر بخوانید:

12. کندال جنر (Kendall Jenner)

کندال جنر
رکورد کامنت اینستاگرام

کندال جنر دختر ویلیام بروس جنر و کریستن مری جنر است. این مدل و ستاره‌ تلویزیونی که از خانواده‌ معروف کارداشیان – جنر است، در حال حاضر 115 میلیون فالوور در حساب کاربری اینستاگرام خود دارد و تا به امروز تعداد 3028 پست با فالوورهای خود به اشتراک گذاشته است.

11. جاستین بییر (Justin Bieber)

جاستین خواننده، ترانه ‌سرا، آهنگساز، نوازنده و بازیگر کانادایی است. داستان ورود او به عرضه خوانندگی جالب توجه است. بیبر در سال 2007، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتیوب، در بین کاربران محبوب شد و در سال 2008 توسط اسکوتر براون (کسی که بعدا مدیر برنامه‌هایش شد)، به صنعت موسیقی وارد شد. جاستین 4543 پست را با طرفداران خود به اشتراک گذاشته و توانسته تا به امروز 117 میلیون فالوور جذب کند.

10. تیلور سوئیفت (Taylor Swift)

تیلر، خواننده، ترانه‌ سرا، تهیه ‌کننده موسیقی و هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکاست. او به خاطر آهنگ‌های روایتی مربوط زندگی شخصیش شناخته شده ‌است.

تیلور سوئیفت
رکورد کامنت اینستاگرام

این خواننده‌ معروف و ترانه‌ سرای نسل جوان، تا به امروز 347 پست را با طرفداران خود به اشتراک گذاشته و تعداد فالوورهای او 120 میلیون نفر در اینستاگرام است. این آمار باعث شده تیلور سویفت در لیست افراد دارای بیشترین تعداد فالوور اینستاگرام در جهان قرار بگیرد.

9. نیمار جونیور (Neymar)

نیمار، بازیکن فوتبال پست مهاجم اهل برزیل است. این فوتبالیست معروف در حال حاضر دارای 124 میلیون دنبال‌ کننده در حساب کاربری اینستاگرام خود است و در مجموع 4509 پست را به اشتراک گذاشته است.

8. لئو مسی (Lionel Messi)

بازیکن فوتبال اهل کشور آرژانتین و عضو تیم بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین، در پست‌های مهاجم و بال؛ این فوتبالیست معروف تا به امروز 491 پست را با فالوورهای خود به اشتراک گذاشته و در مجموع 128 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.

لئو مسی
رکورد کامنت اینستاگرام

7. بیانسه (Beyoncé)

این خواننده و بازیگر محبوب که از شهرت جهانی برخوردار است، با داشتن 131 میلیون فالوور در اینستاگرام و تعداد 1806 پست در صفحه خود، در رتبه هفتم لیست افراد بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

6. کایلی جنر (Kylie Jenner)

کیلی، کارآفرین و ستاره‌ برنامه‌های تلویزیونی و خواهر کندال جنر، در حال حاضر توانسته 143 میلیون فالوور در صفحه‌ اینستاگرام خود جذب کند. این چهره‌ محبوب که در حال حاضر جزو ثروتمندترین جوانان آمریکایی شناخته می‌شود، تعداد 6089 پست را با فالوورهای خود به اشتراک گذاشته است.

کایلی جنر
رکورد کامنت اینستاگرام

5. کیم کارداشیان وست (Kim Kardashian West)

کیم کارداشیان، شخصیت تلویزیون واقع ‌نما، بازیگر، مدل و بازرگان اهل آمریکا است. این بازیگر که در حوزه‌ کارآفرینی نیز نقش پر رنگی دارد، 146 میلیون فالوور دارد و تا به امروز تعداد 4940 پست را با طرفداران خود به اشتراک گذاشته است.

4. دواین جانسون (Dwayne Johnson) یا راک

دواین هنرپیشه، تهیه‌ کننده فیلم و کشتی‌ گیر حرفه‌ای نیمه بازنشسته آمریکایی‌ است. این بازیگر و کشتی‌ گیر حرفه‌ای در صفحه‌ اینستاگرام خود با 4459 پستی که به اشتراک گذاشته، توانسته 153 میلیون مخاطب جذب کند.

راک
رکورد کامنت اینستاگرام

3. سلنا گومز (Selena Gomez)

سلنا بازیگر و خواننده و طراح مد اهل آمریکاست. او برای نخستین بار در نقش جایانا در فیلم «بارنی و دوستان» ظاهر شد، زمانی که تنها 7 سال سن داشت. سلنا بیشتر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در مجموعه کمدی «جادوگران محله ویورلی» در سال 2007 از شبکه دیزنی به شهرت رسیده‌ است.

سلینا گومز
رکورد کامنت اینستاگرام

این خواننده و بازیگر دوست ‌داشتنی که لقب ملکه‌ اینستاگرام را به خود اختصاص داده، توانسته با تعداد 1505 پست 155 میلیون فالوور را از کل دنیا را جذب کند و رتبه سوم بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان را به خود اختصاص دهد. جالب است بدانید تا سال 2018، سلنا رتبه اول بیشترین فالوور را داشت تا این که این رکورد توسط یک بازیکن فوتبال شکسته شد.

2. آریانا گرانده (Ariana Grande)

آریانا فعالیت حرفه‌ای خود در بازیگری را به صورت رسمی در سال 2008 در سن 14 سالگی، در تئاتر برادوی موزیکال 13 آغاز کرد، سپس نقش کت ولنتاین را در سریال ویکتوریوس از شبکه نیکلودین در سال 2009 بازی کرد. او در حال حاضر جزو خوانندگان بسیار محبوب نسل جوان است که در کنار حرفه اصلی خود به بازیگری نیز می‌پردازد. این چهره‌ مشهور در حال حاضر 162 میلیون دنبال‌ کننده دارد، تعداد 4322 پست به اشتراک گذاشته شده است و توانسته رتبه دوم بیشترین فالوور در جهان را به خود اختصاص دهد.

1. کریس رونالدو (Cristiano Ronaldo)

کریس بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است و در پست مهاجم بازی می‌کند. جایگاه اول بیشترین فالوور در دنیا به این بازیکن محبوب اختصاص داده شده است.

کریستیانو رونالدو در قرنطینه
رکورد کامنت اینستاگرام

این فوتبالیست در حال حاضر برای باشگاه یوونتوس (Juventus) افتخار آفرینی می‌کند و دارای 179 میلیون فالوور در حساب کاربری اینستاگرام خود است. او تا به امروز 2622 پست را با فالوورهای خود به اشتراک گذاشته و تعامل خوب و محبوبیت جهانیش او را رکورددار بیشتررین تعداد فالوور در اینستاگرام کرده است. اختلاف 17 میلیونی رونالدو با نفر دوم این لیست به این موضوع اشاره می‌کند که به این زودی‌ها جایگاه اول را به کسی واگذار نخواهد کرد.

اگر با تیک تاک آشنا باشید، میدانید که این شبکه اجتماعی در مدت کوتاهی به محبوبتی در سطح اینستاگرام رسیده و به یک رقیب جدی برای این رسانه بدل شده است. شاید برایتان جالب باشد با مشهورترین و بهترین تیک تاکرهای جهان آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: popularchips، cnbc و reddit

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (12 نظر)

  اطلاعات غلط ندین لطفا 😐رکورد دست گروه ماکان بنده با 20 میلیون کامنت 😐

  پاسخ

  اول اون ۷۴میلیونیه بعد ماکان با بیست میلیون کامنت و بعد تتلو

  پاسخ

  رکورد بیشترین کامنت دست ماکان بنده تتلو نیست

  پاسخ

  رکورد کامنت با 20 میلیون دست ماکانه و دست ماکانم میمونهههه
  درست کنید لطفا اطلاعات غلطتونو
  کامنتای اون یارویی که گذاشتین هفت میلیونه نه هفتاد میلیون

  پاسخ

  ماکان بند با ۲۰ میلیون کامنت رکورد دار کامنت تو اینستاس…

  پاسخ

  ماکان بند روز 99/9/9 رکورد تتلو رو با 20 میلیون شکونده

  پاسخ

  نه گل با ۲۰ میلیون کامنت رکورد شکستیم شما تو ۱۸ کامنت مونده بودی😂😂ما رفتیم گینس..بای😎

  پاسخ

  چرا اطلاعات غلط میدین؟!
  درمورد کامتا الان اولین نفر تتلوعه با ۲۰ میلیون کامنت بعدش یع شخص دیگس که دقیق نمیدونم با نزدیک ۱۶ میلیون کامنت بعدش ماکان بنده که به تازگی به ۱۵ میلیون کامنت رسیده😐😐 لطفا قبل از دادن اطلاعات از صحت ان مطمعن شید ممنون

  پاسخ

  ماکان الان 20 میلیونه

  پاسخ

  نه رکورد دست ماکان بند که الان بیست میلیونه

  پاسخ