فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

هدیه شب یلدا برای کاربران سرویس های اشتراک ویدیو!

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تایید کرد که در شب یلدا سرویس های اشتراک ویدیو مانند فیلمیو، نماوا، تیوا و آیو رایگان خواهند بود. با ما باشید.

قریب به یک سال از شیوع ویروس کرونا و تغییر سبک زندگی‌هایمان می‌گذرد. امسال شاید اولین سال در تاریخچه شب یلدا باشد که نمی‌توانیم برخلاف دیگر سال‌ها بلندترین شب سال را در کنار عزیزانمان باشیم.

البته که خانه ماندن در شب یلدا برای اغلب ما آسان نیست اما سرویس‌های اشتراک ویدیو ایرانی دست به دست هم دادند تا این شب سخت را در حد توان خود برایمان آسان کنند.

هدیه شب یلدا برای کاربران سرویس های اشتراک ویدیو!

با توجه ‌به وضعیت شیوع کرونا در کشور و لزوم دوری از تجمعات، برخی محدودیت‌ها برای شب یلدا در نظر گرفته خواهد شد. وزارت بهداشت طی هفته‌ی جاری اعلام کرد که وضعیت ابتلا و مرگ و میر بر اثر کرونا در ماه اخیر کاهش یافته است.

اعمال محدودیت‌های دوهفته‌ای قطعا در کاهش ابتلای افراد مؤثر واقع شده که این موضوع در هفته‌ی جاری و هفته‌ی بعد مشخص خواهد شد. بااین‌حال اکنون نگرانی اصلی، شکل‌گیری پیک جدید کرونا به‌ دلیل برگزاری رسوم «شب یلدا» است.

هدیه شب یلدا برای کاربران سرویس های اشتراک ویدیو!

از آنجا که ۵۱ درصد موارد ابتلا به کرونا در دورهمی‌های خانوادگی رخ می‌دهد، مسئولان وزارت بهداشت هشدارهای زیادی در این خصوص اعلام کرده‌اند. حال وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم اعلام کرده است که تماشای فیلم و سریال در سرویس‌های اشتراک ویدیو فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو برای شب یلدا رایگان خواهند بود.

محمد جواد آذری جهرمی در توییتر نوشت: «امسال باید بیشتر مواظب هم باشیم و آیین یلدای سلامت را با همدلی برگزار کنیم. با همراهی VOD-ها، در شب یلدا و روز پرستار، اشتراک فیلم و سریال در «فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو» برای همه رایگان خواهد بود.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص استفاده رایگان از سرویس های اشتراک ویدیو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر