همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت گلکسی زد فولد 3 چقدر است؟

مدت هاست که شایعات مربوط به گوشی های تاشو جدید سامسونگ جریان دارد. اما قیمت گلکسی زد فولد 3 در زمان عرضه چقدر خواهد بود؟ با ما باشید.

یک وبسایت خرده فروشی اروپایی، اطلاعاتی از قیمت گوشی های تاشو جدید سامسونگ را پیش از موعد رونمایی آن ها منتشر کرده است. گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 دو مورد از موردانتظارترین و بهترین گوشی های تاشو هستند.

با تکیه بر اطلاعات منتشر شده، گلکسی زد فلیپ 3 به عنوان یکی از بهترین گوشی های سامسونگ 2021 در این فروشگاه در سه رنگ سبز، مشکی و نقره ای و با ظرفیت حافظه 512 و 256 عرض خواهد شد.

قیمت گلکسی زد فولد 3 چقدر است؟

بنابر این اطلاعات قیمت نسخه 256 گیگابایتی برابر با 2038.63 یورو است البته همین نسخه را خرده فروشی دیگری با قیمت 1726.50 ثبت کرده است. قیمت نسخه 512 گیگابایتی نیز در خرد فروشی اول 2165.66 یورو است و در خرده فروشی دوم 1834.08 ثبت شده است. این قیمت را می توانید با قیمت 1600 یورویی گلکسی زد فولد 2 مقایسه کنید.

قیمت گلکسی زد فولد 3 چقدر است؟

آنطور که مشخص شده است گلکسی زد فولد و فلیپ 3 باید در مراسم آنپکد پیش رو سامسونگ که در تاریخ 20 مرداد برگزار می شود رونمایی خواهند شد. البته این موارد همگی حدسیات است، باید منتظر باشیم تا ببینیم نهایتی گوشی تاشو کره ای ها با چه قیمت و مشخصاتی عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص قیمت گلکسی زد فولد 3 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر