کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت بیت کوین امروز 31 مرداد 1400 [+تاریخچه قیمت و تحلیل تکنیکال BTC]

قیمت بیت کوین امروز 31 مرداد 1400 نیز مانند روزهای گذشته با نوسانات زیادی مواجه بوده است. در ادامه با چارت قیمت امروز بیت کوین به طور لحظه ای با ما باشید.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

بیت کوین یا پادشاه ارزهای دیجیتال محبوب ترین رمزارز دنیای کریپتوکارنسی و در عین حال ارزشمندترین آن هاست. در تعریف بیت کوین باید گفت که یک رمزارز و یک نظام پرداخت با کارکرد مشابه با پول های رایج است. درواقع به بیان ساده بیت کوین یک پول دیجیتالی نامتمرکز است که بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می کند.

بیت کوین بعد از سقوط مهمی که از اوج بالای 60 هزاردلاری در فروردین ماه داشته، حالا به ثباتی نسبی رسیده و در ایام اخیر در کانال های 45، 46 و 47 هزاردلاری جابجا می شود. اما آیا بیت کوین امروز از سد 48 هزار دلار عبور می کند؟ در قیمت بیت کوین امروز 31 مرداد 1400 با ما باشید.

قیمت بیت کوین امروز 31 مرداد 1400 [قیمت لحظه‌ای]

قیمت بیت کوین 31 مرداد 1400 امروز بالاخره سد 48 هزار دلاری را شکست. پادشاه ارزهای دیجیتال که چند هفته ای در کانال های 43 تا 47 هزاردلار جابجا می شد بالاخره امروز با افزایشی چشمگیر به 49.461 هزار دلار رسید. در ادامه جدول قیمت امروز BTC به طور لحظه ای را ببینید:

تاریخچه قیمت بیت کوین در هفته گذشته

امروز یکشنب 31 مرداد مصادف با 21 آگوست (2021-08-22) است.

نمودار عقربه‌ای تحلیل تکنیکال بیت کوین

نمودار عقربه ای گزینه مناسبی برای اطلاع از قیمت روز بیت کوین 31 مرداد است. در استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال و برای بررسی قیمت روز بیت کوین 31 مرداد کافی است از بخش بالایی نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مدنظرتان را انتخاب کنید. برای مثال بازه زمانی یک دقیقه ای (1 Minute)، یک ساعتی (1 Hour) و یا بازه زمانی یک ماهه (1 Month). سپس در بخش پایینی نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین را مشاهده خواهید کرد. این نتیجه می تواند شامل 5 حالت گوناگون باشد. این موارد و توضیح آن ها به قرار زیر است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال یکی از رایج ترین و بهترین روش هایی است که برای پیش بینی قیمت روز بیت کوین 31 مرداد و حتی دیگر رمزارزها کاربرد دارد. در تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین همراه با نمودارهای قیمت و حجم معاملات بررسی می شود. از نمودار تکنیکال برای پیش بینی قیمت امروز BTC می توانید استفاده کنید.

نمودار تحلیل تکنیکال برای نمایش نوسانات قیمت بیت کوین در بازه های زمانی یک ساعته، یک روزه و یک ماهه کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت بیت کوین امروز 31 مرداد 1400 از بخش بالا سمت چپ نمودار بازه زمانی را انتخاب کنید. سپس اندیکاتور مدنظر خود را برگزینید تا تحلیل تکنیکال قیمت به نمایش درآید.

 


در این نوشتار از ابزارها و نمودارهای منابع معتبری نظیر تریدینگ ویو بهره گرفته شده است. این نوشته نه تحلیل است و نه سیگنال خرید قیمت. تکراتو مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده کاربران از این ابزارها ندارد.

مطالب بیشتر در تکراتو:

.

نظر شما در خصوص قیمت امروز BTC چیست؟ آینده را چگونه می‌بینید؟ نظرات خود را در کامنت‌ها بگویید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر