فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی

شعله‌های آتش یکی از سریال‌های عاشقانه و خانوادگی ترکی است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی همراه ما باشید.

کریپتال گلوبال

سریال عاشقانه و خانوادگی شعله ور که با نام شعله های آتش نیز شناخته می‌شود یکی از پرطرفدارترین درام‌های ترکی است. سناریوی سریال ترکی شعله‌های آتش از داستان فرانسوی le bazar de la charité بازنویسی شده است.

در این سریال مضامینی همچون مردانگی و نامردی، خشونت علیه زن، نابرابری قوانین نسبت به زن و مسائل همیشگی عشق و رفاقت بررسی می‌شوند. اما در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی

سریال ترکی alev alev

سریال ترکی شعله های آتش داستان سه زن مختلف را بیان می‌کند که طی اتفاقی سرنوشت آنها به هم گره می‌خورد. اسم این سه زن جمره، رویا و چیچک است که به ترتیب دمت اوگار، دیلان چیچک دنیز و هازار ارگوچلو در نقش آنها بازی می‌کنند.

سریال با صحنه‌ای بسیار جذاب و گیرا شروع می‌شود. رویا، در گیر و دار برگزاری بزرگ‌ترین خیریه چند سال اخیر در حمایت از زنان است و بررسی می‌کند که همه چیز درست پیش برود.

دخترعموی او جمره، کنار دختر بچه‌اش، گونش نشسته است. گونش اصرار می‌کند تا بچه گربه‌هایی را که پیدا کرده‌اند را نگه دارند. جمره می‌گوید که پدرت نمی‌گذارد و حیوان دوست ندارد.

همان موقع چلبی، شوهر جمره از راه می‌رسد و وقتی گونش اصرار می‌کند گربه‌ها را نگه دارد، نه نمی‌آورد. اما بعد از رفتن دخترش، با عصبانیت به جمره می‌گوید که مگر نمی‌دانی نگهداری حیوان در این خانه قدغن است؟

او قرص‌های جمره را به او می‌دهد که بخورد ولی جمره به جای خوردن قرص، وانمود می‌کند قرص‌ها را خورده است. اما چلبی که او را زیر نظر دارد، می‌فهمد جمره به دروغ قرص‌ها را در دهانش انداخته است. برمی‌گردد و با لگد محکم او را می‌زند.

دانلود رایگان قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی
دانلود قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله شده / سریال ترکی شعله های آتش / شعله های آتش قسمت 52 دوبله / سریال ترکی alev alev

چلبی همانطور که همسرش را زیر باد کتک گرفته است، به او می‌گوید دیگر تلاش نکند که او را گول بزند. در همان حین رویا از راه می‌رسد و چلبی صحنه سازی دیگری را راه می‌اندازد.

او فورا گوی شیشه‌ای را روی سر خودش خرد می‌‌کند و از جمره می‌خواهد صدایش در نیاید. بعد هم به سمت رویا می‌رود و وقتی رویا با نگرانی به زخم روی پیشانی او اشاره می‌کند، با مظلومیت ساختگی ادعا می‌کند که جمره این بلا را سرش آورده است.

همین صحنه، آغازی جذاب از سریال را نشان می‌دهد. زنی که توسط شوهرش دیوانه نشان داده می‌شود و مورد ضرب و شتم او قرار می‌گیرد. سال‌هاست که کسی حرف جمره را باور نمی‌کند.

اما این بخش ساده‌ای از یک شروع است. هیجان زمانی آغاز می‌شود که با یک آتش کوچک، کل محل برگزاری جشن خیریه آتش می‌گیرد و ۲۱ نفر از شرکت‌کنندگان در آن مراسم می‌سوزند. از جمله چیچک، دوست صمیمی رویا.

در ادامه برای دانلود قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی همراه ما باشید. علاوه بر دانلود قسمت 52 شعله های آتش ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود سریال شعله های آتش قسمت 52 ادامه مطلب را از دست ندهید.

دانلود دوبله فارسی قسمت 52 شعله های آتش

دانلود رایگان قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی
شعله های آتش قسمت 52 دوبله / دانلود دوبله فارسی شعله های آتش / شعله های آتش قسمت 52 / سریال alev alev
  • کارگردان: احمد کاتیکسیز
  • ستارگان: دمت اوگار، دیلان چیچک دنیز، هازار ارگوچلو، برکای آتش، جهانگیر جیهان
  • تعداد قسمت: ۲۸ قسمت (زبان اصلی)
  • پخش از شبکه: Showtv ، دوبله از شبکه جم ریور
  • محصول: ۲۰۲۰ ترکیه

دانلود دوبله فارسی قسمت 52 شعله های آتش از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله شده از تلگرام با کیفیت 480p

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 52 سریال شعله های آتش دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر