;
coinex

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی کدامند؟

دانلود فیلم یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های برخی افراد است. در این گفتار قصد داریم به معرفی بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی بپردازیم. با تکراتو همراه باشید.

با توجه به امکانات بسیار عالی که اپلیکیشن تلگرام برای کاربران خود ایجاد کرده است این اپلیکیشن یکی از بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها محسوب می‌شود. یکی از بهترین قابلیت‌های این برنامه ایجاد کانال است که کاربران زیادی را به اپلیکیشن تلگرام وابسته کرده است. تلگرام یکی از پر جمعیت ‌ترین اپلیکیشن‌های ساخته شده است که 40 میلیون از این جمعیت را کاربران ایرانی به خود اختصاص داده‌اند.

در پیام رسان تلگرام شما می‌توانید از کانال‌ها و ربات های متنوعی بازدید کنید. در این جستار قصد داریم به معرفی بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی بپردازیم. با تکراتو همراه باشید.

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

همانطور که کمی قبل گفتیم اپلیکیشن تلگرام دارای کانا‌ل‌ها و ربات های متنوعی هست. که قابلیت های کانال‌های تفریحی و خدمات بیزینس‌ها را باهم دارد. برای مثال کانال‌هایی مانند بهترین کانال های بورس تلگرام در حوزه آموزشی فعالند. اما برخی نیز مانند کانال ها و گروه های اد کن پول بگیر تلگرامی بیشتر جنبه کلاهبرداری دارند.

همانطور که می‌دانید اکثر سایت‌های فیلم و سریال از کار افتاده‌اند و آن دست سایت‌هایی که در حال حاضر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد تا زمانی که اشتراک خریداری نکنید مجوز دانلود فیلم را به شما نمی‌دهد. اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقمند به فیلم و سریال خارجی هستید و سایت‌های مناسب برای دانلود فیلم پیدا نمی‌کنید می‌توانید از لیست بهترین کانال های تلگرامی دانلود فیلم استفاده کنید.

همانطور که می‌دانید کانال‌های تلگرامی دانلود فیلم از مدت‌ها پیش وجود داشتند و از کاربران بسیار زیادی برخوردار بودند و با فعالیت منظم به ارائه محتوا می‌پرداختند. به همین علت قصد داریم در این جستار به معرفی بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

کانال دانلود ایران فیلم

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی
بهترین کانال دانلود سریال ایرانی تلگرام
 • آیدی: Filmiran
 • تعداد اعضا: 30 هزار نفر

کانال ایران فیلم از تعداد اعضای بسیار بالایی برخوردار است و اکثر فیلم‌های ایرانی را با بهترین کیفیت در دسترس شما قرار می‌دهد. شما در این کانال می‌توانید خلاصه داستان سریال‌ها و فیلم‌ها را مطالعه کنید و قبل از دانلود فیلم تیز‌رهای فیلم‌ها را مشاهده کنید.

ادمین‌های این کانال نظر سنجی‌هایی درباره بازیگران می‌گذارند و طبق نظر سنجی‌ها فیلم و سریال‌ها را برای کاربران خود منتشر می‌کنند. این کانال به دلیل وجود ویژگی‌های بسیار در زمره بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های 2021

بهترین فیلم های مارول در سال 2021

کانال آرشیو فیلم بینها

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: archivfilmbinha
 • تعداد اعضا: 2 هزار نفر

از جمله بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی کانال آرشیو فیلم بینها است. در این کانال شما می‌توانید فیلم مورد نظر خود را به صورت فایل رایگان دانلود کنید. همچنین می‌توانید اسم بازیگر مورد علاقه خود را در کانال سرچ کنید و بر اساس بازیگر مورد علاقه خود فیلم انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های این کانال دانلود فیلم با کیفیت دلخواه است. آرشیو فیلم بینها اولین کانال تلگرام دانلود سریال ایرانی رایگان شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های دی سی 2021

بهترین فیلم های مارول

کانال سریال ایرانی

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی:seriyalirani8989
 • تعداد اعضا: 11 هزار نفر

کانال سریال ایرانی نمونه‌ای دیگر از کانال تلگرام دانلود سریال ایرانی رایگان است که تمامی فیلم و سریال‌های موجود در این کانال بصورت فایل ارائه شده و تنها با چند حرکت می‌توانید فیلم و سریال مورد نظر خود را دانلود کنید. کانال سریال ایرانی یکی از فعال‌ترین کانال‌هاست که کاربران بسیار زیادی دارد.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ابرقهرمانی 2021

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

کانال آکادمی فیلم

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: academyfilm
 • تعداد اعضا: 7 هزار نفر

کانال آکادمی یکی از جدیدترین کانال‌های راه اندازی شده است که در این مدت کوتاه توانسته است مخاطبین بسیار زیادی را به خود جذب کند. در این کانال انواع مختلف فیلم‌ها و سریال‌ها با ژانرهای متفاوتی در کیفیت‌های بسیار عالی وجود دارد. تمامی فیلم و سریال‌های این کانال به صورت فایل ارائه شده و شما تنها با چند حرکت می‌توانید فیلم و سریال مد نظر خود را دانلود کنید. به دلیل ویژگی‌های بسیار این کانال به، بهترین کانال دانلود سریال ایرانی تلگرام معروف شده است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های اکشن 2021

ترسناک ترین فیلم های 2021

کانال ووله

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: vooleh
 • تعداد اعضا:700 نفر

کانال تلگرامی ووله یکی از بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی بوده و دارای وب سایتی با همین نام است. کانال ووله به ارائه فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی به روز می‌پردازد. این کانال 700 نفر عضو دارد که به عنوان یکی از نوپاترین کانال‌ها شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های عاشقانه 2021

بهترین فیلم های کمدی 2021

کانال تله مووی پلاس

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی
بهترین کانال دانلود سریال ایرانی تلگرام
 • آیدی: TeleMoviePlus
 • تعداد اعضا: 4 هزار نفر

شما می‌توانید در این کانال برنامه هفتگی پخش فیلم و سریال‌ها را مشاهده کنید و در قسمت گپ کانال فیلم و سریال‌های درخواستی خود را به ادمین کانال بگویید تا فایل فیلم را در کانال قرار دهد. همچنین می‌توانید خلاصه فیلم سریال‌ها را مشاهده کنید و فیلم و سریال مورد نظر خود را به صورت نیم بها دانلود کنید. .

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های کره ای 2021

بهترین فیلم های کره ای 2020

کانال کافه فیلم سریال

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: Cafecinama99
 • تعداد اعضا: 27 هزار نفر

کانال کافه فیلم سریال، به عنوان بهترین کانال دانلود سریال ایرانی تلگرام شناخته می‌شود که می‌توانید برای دانلود فیلم به آن مراجعه کنید. این کانال بیش از بیست و هفت هزار نفر عضو دارد. این کانال اطلاعات فیلم را به صورت کامل در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد و مخاطبین می‌توانند اطلاعاتی از قبیل ژانر، نام کارگردان، اسامی چندین نفر از بازیگران، خلاصه داستان را مشاهده کنند. همچنین می‌توانند فیلم مورد نظر خود را در هر کیفیتی که می‌خواهند دانلود کنند.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های کره ای 2020

بهترین سریال های کره ای مدرسه ای 

کانال رایگان فیلم

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: IranFilm30
 • تعداد اعضا: 33 هزار نفر

این کانال دانلود فیلم نیز بیش از 33 هزار نفر عضو دارد، فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را به اشتراک می‌گذارد و همچنین در مورد حواشی سینمای ایران و سلبریتی‌ها مطالبی را منتشر می‌کند. کانال رایگان فیلم اطلاعات فیلم و سریال‌ها را به طور کامل در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این کانال به عنوان کانال تلگرام دانلود سریال ایرانی رایگان شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های کره ای تاریخی

بهترین سریال های کره ای تاریخی

کانال فیلمکده

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی
بهترین کانال دانلود سریال ایرانی تلگرام
 • آیدی: bestifilm
 • تعداد اعضا: 400

کانال فیلمکده یکی دیگر از کانا‌ل‌های تلگرامی جهت دانلود انواع سریال‌های روز دنیا است. یکی از جدیدترین کانال‌هاست که تنها 400 نفر عضو دارد و تمامی فیلم و سریال‌های مطرح دنیا را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید قبل از دانلود فیلم خلاصه داستان را بخوانید و بر اساس ژانر مورد علاقه خود فیلم دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های 1400

بهترین سریال های 2021

کانال یک موویز

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: YekMovies
 • تعداد اعضا: 15 هزار نفر

کانال یک موویز که یکی دیگر از کانا‌ل‌های تلگرامی جهت دانلود انواع سریال‌ها شناخته می‌شود، بیش از پانزده هزار نفر عضو دارد. کانال یک موویز علاوه بر ارائه فیلم و سریال‌های مطرح دنیا، به حواشی سلبریتی‌ها و همچنین پیگیری اخبار سینما نیز می‌پردازد. شما می‌توانید در این کانال اولین تریلر‌های سریال‌های جدید را مشاهده کنید و از لیست بهترین فیلم و سریال‌های این کانال استفاده کنید. یک موویز به دلیل ویژگی‌های بسیار در زمره بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های نتفلیکس در سال 2021

بهترین سریال های HBO در سال 2021

کانال آی مووی

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی
کانال تلگرام دانلود فیلم ایرانی
 • آیدی: iMovie-DL
 • تعداد اعضا: 200 نفر

آی مووی یکی از جدیدترین کانا‌ل‌های احداث شده است که به ارائه فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی پرداخته است. این کانال نزدیک 200 نفر عضو دارد. این گروه یکی دیگر از کانال تلگرام دانلود فیلم ایرانی که به اخبار و حاشیه‌های پیرامون فیلم‌ها و بازیگران می‌پردازد. در کانال آی مووی تمامی فیلم‌ها و سریال‌ها به صورت فایل موجود است و شما تنها با چند حرکت می‌توانید فیلم مورد نظر خود را دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های ترکی 2021

بهترین سریال های عاشقانه 2021

کانال فیلم وین

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی
کانال تلگرام دانلود فیلم ایرانی
 • آیدی: Filmwin
 • تعداد اعضا: 45 هزار نفر

کانال فیلم وین یکی دیگر از کانال‌هایی است که می‌توانید برای دانلود فیلم به آن مراجعه کنید. این کانال بیش از چهل و پنچ هزار نفر عضو دارد و یکی از ویژگی‌های خوب این کانال این است که اطلاعات فیلم را به صورت کامل در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. مخاطبین می‌توانند اطلاعاتی از قبیل ژانر، نام کارگردان، اسامی چندین نفر از بازیگران، خلاصه داستان و مهم‌تر از همه امتیاز IMDb فیلم‌های موجود در کانال را به طور کامل مشاهده کنند. همچنین ادمین کانال نظر سنجی‌های بسیاری ایجاد می‌کند که شما می‌توانید در بین فیلم‌های موجود بهترین فیلم را پیدا کرده و ببینید.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های سریالی 2020 

بهترین سریال های نتفلیکس 2020

کانال فیلم 2 مووی

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: Film2movie
 • تعداد اعضا: 142 هزار نفر

کانال تلگرام دانلود فیلم ایرانی نام 2 مووی که همچنین وب‌سایتی به همین نام دارد و در حال حاضر حدود 142 هزار عضو دارد، به طور منظم و دقیق بهترین فیلم و سریال‌های خارجی و ایرانی جدید را با انواع مختلف کیفیت‌ها در کانال تلگرامی خود قرار می‌دهد. اگر طرفدار پروپا قرص فیلم‌های خارجی با زیرنویس فارسی هستید و علاقمند به دیدن فیلم‌های ایرانی با کیفیت عالی هستید، شما می‌توانید در این کانال عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی

بهترین سریال های ترکی 2020

کانال فیلمنت نیوز

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: filmnetnews
 • تعداد اعضا: 2 هزار نفر

کانال تلگرام دانلود فیلم ایرانی فیلمنت نیوز است که در کنار ارائه فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی به اخبار حوزه سینما هم می‌پردازد. فیلمنت نیوز در حوضه اخبار هیچ چار چوب خاصی ندارد و اخبار داخلی و خارجی و خبرهای خاص درباره بازیگران را پخش می‌کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های جم تی وی (GEMTV)

بهترین سریال های کمدی خارجی

کانال Cinema

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی
بهترین کانال دانلود سریال ایرانی تلگرام
 • آیدی: Cinema
 • تعداد اعضا: 16 هزار نفر

کانال سینما هامنند دیگر موارد به ارائه فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی می‌پردازد. این کانال دارای 16 هزار نفر کاربر است و تمامی این کاربران فارسی زبان هستند اما مدیران کانال ترجیح می‌دهند تمامی فعالیت‌هایشان را به زبان انگلیسی ارائه دهند. در این کانال شما می‌توانید ژانرها و خلاصه داستان‌ها را مشاهده کنید و تنها با چند کلیک فیلم مورد نظر خود را پیدا کرده و دانلود نمایید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های ومپایری جهان

بهترین سریال های ایرانی

کانال سینمای خانگی

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی
بهترین کانال دانلود سریال ایرانی تلگرام
 • آیدی: cinamakHanegi
 • تعداد اعضا: 11 هزار نفر

همانطور که از اسم این کانال انتظار می‌رود اکثر فیلم و سریال‌های ارائه شده در این کانال در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود. در این کانال شما می‌توانید تمامی سریال‌های خانگی مورد علاقه خود را به آسانی با هر کیفیتی دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های پلیسی جنایی جهان

بهترین سریال های طنز ایرانی

کانال سیگرام

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: seegram_video
 • تعدا اعضا: 5 هزار نفر

این کانال یکی دیگر از کانال‌های نوپای فیلم و سریال است که تنها 5 هزار نفر عضو دارد. در سیگرام می‌توانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را بر اساس ژانر مورد علاقه خود دانلود کنید. اگر به دنبال یک کانال مناسب برای دانلود فیلم و سریال‌ها در کیفیت‌های متفاوت هستید حتما به این کانال سر بزنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های شبکه BBC در سال 2020

بهترین سریال های شبکه HBO در سال 2020

کانال سینما فکت

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: MyCinemaFact
 • تعدا اعضا: 93 هزار نفر

این کانال یکی دیگر از بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی است که در کنار فیلم و سریال‌های ایرانی فیلم و سریال‌های خارجی هم به کاربران خود ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی‌های خوب این کانال این است که اطلاعات فیلم را به صورت کامل در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. مخاطبین می‌توانند اطلاعاتی از قبیل ژانر، نام کارگردان، اسامی چندین نفر از بازیگران، خلاصه داستان را مشاهده کنند. همچنین می‌توانند فیلم مورد نظر خود را در هر کیفیتی که می‌خواهند دانلود کنند.

بیشتر بخوانید:

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال کره ای

بهترین فیلم های چینی

کانال دی ال فیلم

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی

 • آیدی: FreeMoviesIran
 • تعدا اعضا: 8 هزار نفر

کانال دی ال فیلم نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای دانلود فیلم مورد علاقه شما باشد. در این کانال نیز خود فایل‌ها به صورت مستقیم قرار نگرفته و برای دانلود فیلم یا دانلود سریال مورد نظر باید وارد کانالی شوید که به طور اختصاصی برای هر کدام ساخته شده تا کانال اصلی را از خطر مسدود شدن محافظت کند. از ویژگی‌های خوب این کانال این است که اطلاعات فیلم را به صورت کامل در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. مخاطبین می‌توانند اطلاعاتی از قبیل ژانر، نام کارگردان، اسامی چندین نفر از بازیگران، خلاصه داستان را مشاهده کنند. به همین علت این کانال در زمره بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (7 نظر)

  سلام وقتتون بخیر

  سلام ممنونم از سایت خوبتون واقعا عالی

  لطفا کانال کافه پرشیا هم تبلیغ کنید. بیش از ده هزار فیلم و سریال ایرانی و خارجی جدید

  @Cafepershia

  پاسخ

  ممنون از مطلب مفیدتون

  پاسخ

  مطالب سایتتون عالیه. ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ

  سلام اگه امکانش هست ایدی چنل سودا رو هم بذارین متشکر 🌸

  sodaseries

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  اگه امکانش هست کانال فیلم رایگان هم قرار بدین
  آیدی: filmirani140000

  با تشکر

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابات ثبت کانال ایران فیلم
  متاسفانه کانال ما (ایران فیلم) فیلتره شده و به کانال @FilmigFA تغییر کرده لطفا ادیت کنید آیدی و اسم کانال رو

  با احترام

  پاسخ

  عالی بود مرسی

  پاسخ