همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

روزی روزگاری در چوکوراوا یکی از سریال‌های عاشقانه پرطرفدار ترکیه است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی همراه ما باشید.

سریال‌های ترکی در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی کرده‌اند و این موضوع را می‌توان از افزایش طرفداران این سریال‌ها متوجه شد. از این رو سریال‌های پرطرفدار ترکی توسط شبکه‌های جم دوبله و پخش می‌شوند.

سریال روزی روزگاری در چوکوراوا که بیشتر با نام روزگارانی در چوکوراوا در میان مردم شناخته می‌شود، یکی از مجموعه‌های ترکی در ژانر عاشقانه و درام است که بینندگان و طرفداران سیار زیادی دارد. مورات ساراج‌اوغلو، این سریال را کارگردانی کرده است.

نویسندگی این سریال پربیننده را ییلدیز تونچ به عهده دارد. هر شب ساعت 23:00 این سریال از شبکه جم سریز پخش می‌شود. ما در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود سریال ترکی Bir Zamanlar Cukurova

سریال Bir Zamanlar Cukurova ماجرای زوجی عاشق را روایت می کند که برای رسیدن به هم مجبورند مشکلات و سختی‌های بسیاری را تحمل کنند. این ماجرا و درواقع داستان عشق آن‌ها در دهه 1970 در استانبول رخ می‌دهد، آن‌ها در نهایت سادگی به هم عشق می‌ورزند و یکدیگر را دوست دارند.

زلیخا اسم شخصیت اصلی دختر سریال است که با برادر و خواهرزاده‌اش زندگی می‌کند. زلیخا و خانواده‌اش در یکی از منطقه‌ها جنوب شهر زندگی می‌کنند و برای گذراندن زندگی در یک منطقه مشهور به خیاطی مشغول است.

ییلماز هم که پسر داستان و درواقع این سریال است، در کودکی خانواده‌اش را از دست داده و بعد از آن استادش که یک مکانیک است او را بزرگ کرده است و حالا او کنار استادش کار می‌کند. او شخصی تلاشگر است و دوست دارد آینده‌ای بی نظیر و بسیار زیبا با زلیخا بسازد و خوشبختی در او آرزوی پیلماز است.

دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا
دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 309 / روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 309 / دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

در این بین که هر دو در خیال خوش خود آینده‌ای زیبا را در کنار هم تصور می کنند، اتفاقات پیش بینی نشده رخ می دهد که همه‌ی رویاها و آرزوهای این زوج عاشق را نابود می کند. برادر زلیخا در یک قمار می بازد و از آن جا که پولی ندارد بدهی‌هایش بپردازد باید زلیخا را فدای قمار او شود.

پس از آن زلیخا به دست گروهی از مافیا می‌افتد و ییلماز برای نجات معشوقه خود فرمانده مافیا را به قتل می‌رساند. هر دوی آن‌ها برای زنده ماندن از استانبول فرار می‌کنند و به آدانا می‌روند.

این زوج عاشق با هر سختی که بود فرار می‌کند و در نهایت در یک مزرعه شروع به کار می‌کنند. برای این که هویت اصلی این دو فاش نشود مجبورند هم دیگر را خواهر و برادر معرفی کند. پس از آن زلیخا برای نجات معشوقه خود مجبور می‌شود به ازدواجی ناخواسته تن دهد.

شما می‌توانید در ادامه به لینک دانلود دوبله فارسی قسمت 309 سریال ترکی روزگارانی در چوکوراوا دسترسی داشته باشید. همینطور علاوه بر لینک دانلود قسمت 309 روزی روزگاری در چوکوراوا ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید.

در ادامه، می‌توانید روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 309 را دانلود کنید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 307 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 308 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی قسمت 309 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا

دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا
دانلود قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی / دانلود دوبله فارسی قسمت 309 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا / دانلود سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا
  • نام‌ سریال: روزگارانی در چوکوروا (Bir Zamanlar Cukurova)
  • بازیگران: واحده پرچین، مورات اونالمیش، اعور گونش، هالیت آلتینبیلک، بولنت پولات
  • کارگردان: مورات ساراج‌اوغلو، فاروک تبر
  • نویسنده: ییلدیز تونچ، آتیلا اوزل
  • ژانر: درام، رمانتیک
  • زمان پخش: هر شب ساعت 23:00 از شبکه جم سریز
  • محصول: 2018 ترکیه

دانلود قسمت 309 روزی روزگاری در چوکوراوا از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 309 از تلگرام با کیفیت 480p

 

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 309 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر