اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تاریخ عرضه و تریلر God of War: Ragnarok [+گیم پلی]

طی مراسم Playstation Showcase از تریلر God of War: Ragnarok رونمایی شد. برای دانستن جزئیات تاریخ عرضه و تریلر God of War: Ragnarok همراه ما باشید.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

بازی God of War: Ragnarok یکی از موردانتظارترین بازی‌های استودیو سانتا مونیکا که قرار است در سال 2022 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 و کنسول PS5 منتشر شود. بازی قبلی این مجموعه God of War بوده و در سال 2018 منتشر شد و حال گیمرها بسیار مشتاق این بازی جدید هستند.

سونی و استودیو Santa Monica در مراسم پلی استیشن شوکیس 2021 از یک تریلر سه دقیقه‌ای God of War: Ragnarok‌ رونمایی کرده‌اند. در ادامه برای تماشای این تریلر همراه ما باشید.

تاریخ عرضه و تریلر God of War: Ragnarok [+گیم پلی]

تریلر بازی God of War: Ragnarok‌

بازی جذاب خدای جنگ : راگناروک در سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 سونی عرضه خواهد شد و اخیرا نیز تریلر بازی God of War: Ragnarok‌ منتشر شده است. در این تریلر می‌توان شاهد سورتمه‌سواری با سگ‌ها، قایق‌رانی، مبارزه با انواع‌واقسام موجودات قدرتمند و رویارویی دوباره با دورف‌هایی آشنا بود.

در این تریلر شاهد مبارزات هیجان‌انگیز و نشانه‌های کوچکی از ماجراجویی پیش رو هستیم. از طرفی آتریوس (Atreus) اگرچه کمی بزرگ‌تر شده، اما همچنان بی‌صبرانه خواهان مبارزه است.

این بازی محصول استودیو سانتا مونیکا بوده که اریک ویلیامز کارگردان اصلی آن به حساب می‌آید. کوری بارلوگ گفت که سانتا مونیکا به تعویض کارگردان موقع رفتن سراغ بازی جدید عادت دارد.

ماجراجویی جدید کریتوس واقعا گسترده به نظر می‌رسد و باید صبر کرد و دید بازی God of War Ragnarök چگونه قصه‌ی بازی God of War سال ۲۰۱۸ را ادامه می‌دهد. شناخت مخاطب از آترئوس به‌شدت در این بازی افزایش خواهد یافت و ۹ در گاد آو وار رگناروک وجود خواهد داشت. تور و فریا آنتاگونیست‌های اصلی هستند و گیمر قابلیت‌های جدیدی را نسبت به قسمت قبلی به‌دست می‌آورد.

تاریخ عرضه و تریلر God of War: Ragnarok
داستان بازی god of war ragnarok

بازی God of War: Ragnarok به احتمال بسیار زیاد درباره به حقیقت پیوستن پیش‌گویی‌های متعدد غول‌ها در بازی قبلی خواهد بود. هم در اسطوره شناسی اصیل اسکاندیناوی و هم در داستان بازی God of War وقایع Ragnarok با مرگ بالدور، یکی از پسران اودین  و فریا که به عنوان ایزد روشنایی هم شناخته می‌شود، آغاز می‌شود.

میمیر که به عنوان ایزد خرد شناخته می‌شود در این بازی به شکل یک سر بریده کریتوس و آترئوس را در ماجراجویی‌شان همراهی می‌کند و نکات بسیار زیادی درباره مکان‌ها، اتفاقات و شخصیت‌های دنیای Yggdrasil به آن‌ها گوش‌زد می‌کند.

یکی از این نکات، این است که زمستانی که پیش از شروع وقایع رگنراک آغاز می‌شود Fimbulwinter  نام دارد و این زمستان سه سال طول خواهد کشید. حال در ادامه می‌توانید تریلر سه دقیقه‌ای این بازی را تماشا کنید.

برای تماشای تریلر بازی God of War: Ragnarok‌ در یوتیوب اینجا کلیک کنید

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص تاریخ عرضه و تریلر God of War: Ragnarok چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر