همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400 [هفته سوم سری آ]

با پخش زنده یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400 با ما باشید. امشب، تیم‌های یوونتوس و ناپولی در قالب هفته سوم سری آ از ساعت 20:30  روبه‌روی هم قرار می‌گیرند.

بازی یکشنبه‌ شب تیم‌های یوونتوس و ناپولی در حالی برگزار می‌شود که سرمربیان دو تیم را برای انتخاب ترکیب اصلی با بحران مواجه کرده است. بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی جمعه‌شب به پایان می‌رسد.

بنابراین، بازیکنان اهل آمریکای جنوبی دو تیم، تنها 24 ساعت برای انجام ریکاوری زمان دارند و به‌احتمال زیاد به این بازی نمی‌رسند. ماسیمیلیانو آلگری احتمالاً پائولو دیبالا، رودریگو بنتانکور، دنیلو، الکس ساندرو و خوان کوادرادو را برای این بازی در اختیار نخواهد داشت. در ادامه، با پخش زنده یوونتوس و ناپولی 20 شهریور 1400 با ما همراه باشید.

پخش زنده یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400

پخش زنده یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400
ساعت پخش فوتبال یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400 / ساعت پخش یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400

داوید اوسپینا، دروازه‌بان کلمبیایی تیم ناپولی نیز احتمالاً از غایبان این بازی خواهد بود زیرا علاوه بر این مشکل، در بازی تیم ملی کلمبیا در برابر بولیوی هم مصدوم شد. اما بحران ناپولی تنها به این جا ختم نمی‌شود و الکس مرت، دیگر دروازه‌بان این تیم نیز به دلیل مصدومیت در اردوی تیم ملی ایتالیا تا یک ماه آینده قادر به همراهی تیمش نیست.

تیم ناپولی در مصاف با یوونتوس دروازه‌بان اول و دوم خود را در اختیار نخواهد داشت. سنگربان سوم ناپولی، داویده مارفلا 22 ساله برای تقابل با یووه در درون دروازه این تیم می‌ایستد. داویده مارفلا قطعاً در اولین تجربه سری آیی با کوهی از انگیزه در مقابل یووه قرار می‌گیرد. یوونتوس با 1 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد و ناپولی با 6 امتیاز در رده پنجم است. برای تماشای پخش زنده یوونتوس و ناپولی 20 شهریور 1400 لینک‌های زیر را دنبال کنید.

نکته: لینک‌ها سالم و تست شده هستند. لطفا پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

پخش زنده فوتبال یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400 از بین اسپورت فرانسه (BeIN Sport 2 France)

 

پخش زنده یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400
ساعت پخش یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400 / ساعت پخش فوتبال یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد پخش زنده یوونتوس ناپولی 20 شهریور 1400 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر