OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اینستاگرام با قابلیت Favorites اولویت پست‌های فید را تغییر می‌دهد

احتمالا زمانی که وارد اینستاگرام می شوید دوست دارید پست‌های محوب خود را اول ببینید. اکنون اینستاگرام با قابلیت Favorites اولویت پست‌های فید را تغییر می‌دهد.

در ادامه پیشرفت‌ها و بروزرسانی‌های اینستاگرام اکنون شاهد قابلیت جدیدی در این شبکه اجتماعی هستیم. اینستاگرام نهایتا متوجه شد که کاربران برای یافتن پست‌های محبوبشان دچار مشکل می‌شوند.

اینستاگرام سرانجام فهمیده است که کاربران برای اینکه بتوانند پست‌های مورد علاقه‌شان را بیابند دچار مشکل می‌شوند و به همین منظور روی ویژگی جدیدی به نام Favorites کار می‌کند. با این قابلیت می‌توانید پست‌های محبوب خود را بالای دیگر پست‌ها مشاهده کنید.

اینستاگرام با قابلیت Favorites

اینستاگرام با ایجاد چنین قابلیتی به کاربران خود امکان این را می‌دهد که حساب‌های مخاطبین مورد علاقه خود را انتخاب کنند و با اولویت‌بندی پست‌های آنها را بالاتر از دیگران قرار دهند. این اکانت‌ها ممکن است برای نزدیکان شما باشد یا سایر تولیدکنندگان محتوا که شما علاقه‌مند به پست هایشان هستید.

اینستاگرام با قابلیت Favorites

قابلیت Favorites به شما اجازه می‌دهد کنترل علاقه‌مندی هایتان را در دست بگیرید و محتوایی را در طول روز بینید که برایتان اهمیت بیشتری دارد. یکی از مهمترین خصوصیات چنین قابلیتی این است که می‌توانید با اولویت‌بندی و شخصی‌سازی پست‌های دیگران در زمان خود صرفه‌جویی کنید و دیگر پست‌هایی که اتلاف وقت است را نبینید.

در حال حاضر شما پست‌هایی را تماشا می‌کنید که مطابق الگوریتم اینستاگرام به نمایش درمی‌آید و با وجود چنین قابلیتی دیگر نگران تماشای پست‌های بی‌اهمیت نمی‌شوید و صرفا همان‌هایی را خواهید دید که قبلا اولویت‌بندی کرده‌اید.

چند سال پیش اینستاگرام قابلیتی را با همین عنوان به صورت آزمایشی پیاده‌سازی کرد که طی آن کاربران می‌توانستند مخاطبان پست‌های خود را انتخاب کنند و به دیگران اجازه تماشای آن را ندهند و اکنون نیز به دنبال احیای نوع دیگری از این قابلیت است.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص اینستاگرام با قابلیت Favorites چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر