همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اکران پیش درآمد Mad Max به تعویق افتاد

اکران پیش درآمد Mad Max به تعویق افتاد، این فیلم با نام فیوریوسا (Furiosa) به کارگردانی «جورج میلر» به سال ۲۰۲۴ موکول شد.

فیلم «فیوریوسا» (Furiosa) به کارگردانی «جورج میلر» باید مراحل فیلمبرداری خود را در استرالیا طی می‌کرد اما شرایط نامساعد این کشور صنعت سرگرمی به ویژه این فیلم را دچار مشکلات متعددی کرده است. به همین دلیل در نهایت تاریخ اکران این فیلم به تعویق افتاد.

اکران پیش درآمد Mad Max به تعویق افتاد

در گذشته فیلم‌های شانگ-چی و افسانه ده حلقه (Shang-Chi) و ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder) مارول و مورتال کامبت (Mortal Kombat) برادران وارنر با موفقیت در این کشور ساخته شده بودند.

اما با بیشتر شدن شیوع کرونا، پروژه‌هایی که قرار بود در این کشور ساخته شوند مثل فیوریوسا‌ با تاخیر روبرو شده و یا آزادسازی ۲ که کاملا به کشورهای دیگری منتقل شده است. طبق گزارش‌های منتشر شده، برادران وارنر فیوریوسا‌ را به جای ژوئن ۲۰۲۳، در مه ۲۰۲۴ اکران می‌کند چرا که پیش تولید آن به اواخر ۲۰۲۱ و فیلمبرداری آن بعد از اوایل ۲۰۲۲ منتقل شده است.

تیلور-جوی بازیگر نقش «فیوریوسا» جوان، اکنون فرصت بازی در پروژه‌های زیاد دیگری به ویژه «منو» (The Menu) را دارد . میلر هفته پیش در مصاحبه‌ای تایید نمود که بعد از دیدن بازی تیلور-جوی در «آخرین شب در سوهو» (Last Night In Soho) به کارگردانی «ادگار رایت» او را برای «فیوریوسا» برگزیده است.

اکران پیش درآمد Mad Max

میلر در این باره می‌گوید:

آنیا را می‌شناختم اما هیچ‌وقت پیش از «سوهو» او را در فیلمی ندیده بودم. به یاد می‌آورم که فکر کردم: «خدای من، چقدر فریبنده است.» به تو گفته بودم که به دنبال بازیگری برای «فیوریوسا» هستم اما این حرف از دهانم خارج نشده بود که گفتی: «بیش از این جستجو نکن، او عالی است، بازیگر بزرگی خواهد شد. همکاری با او فوق‌العاده است.» به‌شدت تأکید کردی.

فیلم آخرین شب در سوهو نیز اخیرا در جشنواره فیلم ونیز پخش شده است.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص اکران پیش درآمد Mad Max چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر