همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تریلر فیلم Halloween Kills توسط یونیورسال منتشر شد

تریلر فیلم Halloween Kills توسط یونیورسال منتشر شد. این فیلم که در ادامه‌ی حوادث رخ داده در قسمت اول است، در قسمت جدید شاهد درگیری‌های شدیدتر خواهیم بود.

در قسمت قبلی فیلم Halloween Kills در سال ۲۰۱۸ دیدیم که شخصیت لوری استرود با دخترش به نام کارن و نوه‌اش به نام آلیسون، به سختی توانسته‌اند که از چنگال کاراکتر مایکل مایرز فرار نمایند. سپس با از راه رسیدن آتش‌نشانی برای خاموش کردن آتشی که در خانه‌ی شخصیت لوری استرود به راه افتاده بود، آن‌ها به صورت اتفاقی کاراکتر مایکل مایرز را آزاد کردند تا بدین ترتیب قتل‌های این کاراکتر در آینده نیز همچنان ادامه یابد.

تریلر فیلم Halloween Kills توسط یونیورسال منتشر شد

داستان قسمت اول این فیلم تمرکز بر کاراکتر لوری استرود و جنگ تمام عیاری که او با کاراکتر مایکل مایرز داشت، بود و گویا که داستان قسمت دوم آن هم، بر اهالی شهر هادونفیلد و شرکت کردن آن‌ها در این جنگ متمرکز است پس افرادی که در قسمت اول این فیلم جان سالم به در برده‌اند، در قسمت دوم آن آماده‌ی مبارزه با کاراکتر مایکل مایرز باشند.

افزون بر این، گویا که قسمت دوم این فیلم دوباره به ریشه‌های این فرنچایز برمی‌گردد چون که در تریلر‌های به نمایش در آمده می‌توان فلش بکی را دید که در آن خانه‌ی کودکی مایکل مایرز (جایی که او خواهرش با نام جودیت را به قتل رسانده) وجود دارد و در این فلش بک‌ها کاراکتر دکتر سام لومیس (یکی از کاراکترهای قدیمی این فرنچایز) هم دیده‌ می‌شود.

نقش کاراکتر لوری استرود را در این فیلم جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis)، نقش دخترش را جودی گریر (Judy Greer)، نقش نوه‌اش را نیز اندی ماتیچاک (Andi Matichak)، به آنتونی مایکل هال (Anthony Michael Hall) در نقش کاراکتر تامی دویل و کایل ریچاردز (Kyle Richards) در نقش کاراکتر لیندسی والاس و نانسی استیونز (Nancy Stephens) در نقش کاراکتر ماریون چمبرز بازی کرده‌اند.

تریلر فیلم Halloween Kills

بعد از موفقیت چشمگیر فیلم Halloween در سال ۲۰۱۸، شرکت یونیورسال دستور ساخت قسمت دوم و سوم آن را نیز داد. قسمت دوم این فیلم Halloween Kills، برای پخش در اکتبر امسال برنامه‌ریزی گشته و قسمت سوم آن Halloween Ends هم در ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۱ یا همان ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ در سینماها اکران می‌شود.

کارگردانی این سه‌گانه برعهده دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) با سابقه‌ی کارگردانی فیلم‌هایی مثل All the Real Girls ،Pineapple Express و Prince Avalanche است

فیلم‌نامه‌ی قسمت دوم و سوم این فرنچایز را هم دیوید گوردون گرین، دنی مک براید (Danny McBride) و اسکات تیمز (Scott Teems) نوشته‌اند.

در نهایت فیلم Halloween Kills در تاریخ ۲۳ مهر ماه سال جاری یا همان ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ به طور هم‌زمان در سینماها و شبکه اینترنتی Peacock پخش می‌شود.

برای تماشای این تریلر در یوتیوب اینجا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص تریلر فیلم Halloween Kills چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر