همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

اگر به دنبال سریالی عاشقانه هستید، تماشای روزگارانی در چوکوارا را از دست ندهید. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی با ما باشید.

سریال روزی روزگاری در چوکوراوا که با نام روزگارانی در چوکوراوا نیز شناخته می‌شود، داستانی عاشقانه و غم انگیز را به تصویر می‌کشد که زوج داستان به امید رسیدن به هم سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنند.

داستان این مجموعه در سال 1970 میلادی در استانبول رخ می‌دهد. این مجموعه هر شب ساعت 23:00 از شبکه جم سریز پخش می‌شود. ما در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود سریال ترکی Bir Zamanlar Cukurova

در سریال ترکی روزگارانی در چوکوراوا ییلماز و زلیخا را می‌بینیم که عاشق هم بوده و قصد دارند زندگی جدیدی را با هم آغاز نمایند. اما اوضاع بر وفق مراد آنها پیش نمی‌رود و زندگی روی ناخوش خود را به این زوج نشان می‌دهد.

ییلمار پسر داستان سریال روزگارانی چوکوراوا است، که در دوران کودکی خانواده‌اش را از دست داده و پس از آن استادش که یک مکانیک است او را بزرگ کرده است و اکنون او در کنار استادش کار می‌کند. او فردی تلاشگر و زحمت‌کش است و دوست دارد آینده‌ای خوب و بسیار زیبا با زلیخا بسازد و خوشبختی در کنار او آرزوی ییلماز است.

دختر این سریال هم زلیخا نام دارد، که با برادر و خواهرزاده‌اش زندگی می‌کند. او برای گذراندن زندگی در یکی منطقه‌های بالاشهر و مشهور به کار خیاطی مشغول است. ولی زلیخا و خانواده‌اش در یک منطقه جنوب شهری زندگی می‌کنند.

دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی
دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 323 / روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 323 / دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا

اما برادر زلیخا در یک قمار می‌بازد و روزگار خواهرش زلیخا را سیاه می‌کند، از آن جا که برادر او پولی ندارد تا بدهی‌هایش پرداخت کند، باید زلیخا فدای قمار او شود. زلیخا بعد از جریان قمار برادرش به دست گروهی مافیایی می‌افتد و ییلماز برای نجات معشوقه خود فرمانده مافیا را به قتل می‌رساند. هر دوی آن‌ها برای زنده ماندن از استانبول فرار می‌کنند و به آدانا می‌روند.

این زوج عاشق با هر سختی و عذابی که بود فرار می‌کنند و در نهایت در یک مزرعه شروع به کار می‌کنند. برای این که کسی آن‌ها را نشناسد و هویت اصلی این دو فاش نشود مجبورند هم دیگر را خواهر و برادر معرفی کند. اما این قضیه اینطور نمی‌ماند و همه چیز برملا می‌شود. با اینکه زلیخا باردار است، برای نجات معشوق خود مجبور می‌شود به ازدواجی ناخواسته تن دهد.

شما می‌توانید در ادامه به لینک دانلود دوبله فارسی قسمت 323 سریال ترکی روزگارانی در چوکوراوا دسترسی داشته باشید. همینطور علاوه بر لینک دانلود قسمت 323 روزی روزگاری در چوکوراوا ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. در ادامه، می‌توانید روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 323 را دانلود کنید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید

دانلود رایگان قسمت 321 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 322 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی قسمت 323 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا

دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی
دانلود قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی / دانلود دوبله فارسی قسمت 323 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا / دانلود سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا
  • نام‌ سریال: روزگارانی در چوکوروا (Bir Zamanlar Cukurova)
  • بازیگران: واحده پرچین، مورات اونالمیش، اعور گونش، هالیت آلتینبیلک، بولنت پولات
  • کارگردان: مورات ساراج‌اوغلو، فاروک تبر
  • نویسنده: ییلدیز تونچ، آتیلا اوزل
  • ژانر: درام، رمانتیک
  • زمان پخش: هر شب ساعت 23:00 از شبکه جم سریز
  • محصول: 2018 ترکیه

دانلود قسمت 323 روزی روزگاری در چوکوراوا از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 323 از تلگرام با کیفیت 480p

فایل‌ها پس از پخش سریال به کانال تلگرام اضافه می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 323 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر