همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

راهنمای خرید ساک پارچه ای + چاپ ساک پارچه ای

راهنمای خرید ساک پارچه ای : تا حالا فکرش را کرده اید که این همه وسایل که در طی روز جا به جا می کنیم یا می خریم با چی حمل می کنیم؟ خوب که دقت کنید پی به وسیله ای بسیار ساده و البته کاربردی خواهید برد که بخش اعظم حمل و نقل وسایل های ما را برعهده دارد.

این وسیله بسیار کاربردی ساک تبلیغاتی است که در سایز و اندازه های مختلفی تولید می شود و هر یک مناسب حمل مجموعه ای از کالاها و وسایل است. ساختار ساده ای هم دارد و همین مسئله این امکان را برای تولید کنندگان مختلف فراهم می آورد تا اقدام به تولید انواع ساک تبلیغاتی نمایند. البته قدیمی ها رسم قشنگی داشتند وخیلی از این بانوان برای خود ساک دستی می دوختند تا به هنگام خرید مجبور نباشند کلی وسایل کوچک و بزرگ را به سختی حمل کنند

راهنمای خرید ساک پارچه ای : ساک تبلیغاتی چه استفاده و کاربردی دارد؟

ساک تبلیغاتی اصولا برای این طراحی شده است که بتواند در حمل انواع کالاها و وسایل به کمک انسان بیاید. البته ساک تبلیغاتی معمولا بر اساس جنس ساخت و ابعاد و اندازه ای که دارند، از مقاومت و تحمل وزن متفاوتی هم برخوردارند که این باعث می شود تا مناسب کالاها یا محصولات متناسب خود باشند. علاوه بر این ساک تبلیغاتی که فضای بسیار خوب و مناسبی برای تبلیغات دارد، نقشی همچون یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفاء می کند و در دست هر یک از مخاطبان که باشد، به هنگام حمل وسایل و استفاده از آن، تبلیغات چاپ شده بر رویش به نمایش گذاشته می شود و در کوچه و خیابان در معرض دید عموم قرار می گیرد.

انواع ساک تبلیغاتی + چاپ حتی تعداد کم

وقتی چیزی با ذوق و سلیقه بشر همراه می شود و امکانات و تکنولوژی های گسترده ای هم در اختیار او قرار می گیرد و یا به قولی به کمک او می آید، قطعا به تنوع و شکوفایی آن چیز هم منجر خواهد شد و شاید بتوان همین موضوع را در کنار یافتن راه حلی برای کم کردن هزینه های تولید و یا بهبود کیفیت تولید و… از جمله دلایلی دانست که برای این حجم از تنوع در تولید ساک تبلیغاتی دخیل بوده است. با اینحال انواع ساک تبلیغاتی را می توان در دسته های متنوعی تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

انواع ساک تبلیغاتی

  • . ساک پارچه ای
  • . ساک کاغذی
  • ساک کتان
  • ساک برزنتی
  • ساک سوزنی
  • ساک کرافت

خرید ساک کتان و چاپ ساک کتان حتی تعداد کم

شاید ایده اولیه ساخت و تولید ساک دستی از جنس متقال یا کتان در مقابل پلاستیک از طرفی بخاطر قابلیت دوست دار محیط بودن و قابل بازیافت بودنش  و از طرف دیگر بخاطرکمبود منابع چوب و کاغذی است که در ساخت ساک کاغذی استفاده می شد بهرحال هرکدام که باشد، استحکام و دوام بالای این نوع ساک کتان که از نوع ساک پارچه ای قلمداد می شود را نیز باید به ایده های اولیه ساخت آن افزود و با این حساب ساک کتان از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و می تواند برای مدت ها مورد استفاده مخاطبانتان قرار گیرد و همچون یک رسانه تبلیغی محیطی عمل کند، البته استحکام و دوام ساک کتان به نسبت متقال بالاتر است و تولیدات متنوعی از ساک کتان در هدایای تبلیغاتی گیفتو ساخته می شود.

راهنمای خرید ساک پارچه ای + چاپ ساک پارچه ای

خرید ساک پارچه ای سوزنی + چاپ ساک پارچه ای

ساک پارچه ای سوزنی یکی از مناسب ترین جایگزین های ساک دستی پلاستیکی است که با محیط زیست سازگار است و قابل بازیافت، لذا می توان با توسعه و گسترش روز افزونش نقش مهمی در کمک به محیط زیست ایفا کرد.

یکی از شکل های بروز شده و نوین کسب و کارهای امروزی که در گذشته شاید فقط اکتفا به قرار دادن محصول در یک کیسه پلاستیکی می شد امروز تغییر کرده و این کیسه های پلاستیکی تغییر شکل داده و تبدیل به ساک پارچه ای سوزنی شده است، البته آگاهی بشر ازمضرات استفاده از پلاستیک و طبعا برهم خوردن چرخه طبیعت و آلودگی محیط زیست هم مزیدی بر علت شد تا در جنس این ساک های دستی هم بازنگری شود و حتی المقدور از جنس پلاستیک استفاده نگردد، این بود که بشر به دنبال استفاده از منابع دیگر افتاد و استفاده از الیاف طبیعی پارچه را در دستور کار خود قرار داد و امروز جایگزین مناسبی برای پلاستیک، حداقل در تولید ساک پارچه ای  دستی است.

راهنمای خرید ساک پارچه ای + چاپ ساک پارچه ای

مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو با برخورداری از توان و دانش فنی بالا که مختص چاپ و تولید ساک دستی تبلیغاتی است این امکان را فراهم آورده که بتوانید ساک کاغذی اختصاصی خود را با امکان چاپ هر طرح و لوگو یا تبلیغی که می خواهید داشته باشید.

از اینرو این مجموعه با تجهیز به سیستم چاپ افست هایدلبرگ و برخورداری از منابع انسانی زبده از طراح و گرافیست گرفته تا متخصصین امور چاپ و تبلیغات و… همواره پیشتاز تولید و چاپ خلاقانه ترین و در عین حال با کیفیت ترین و زیباترین ساک دستی کاغذی بوده است و جالب است بدانید که در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو حتی تیراژ تولید ساک دستی هم اختصاصی و سفارشی و با تیراژ 500 عدد هم انجام می گیردکه با توجه به حداقل تیراژ مرسوم تولید ساک کاغذی که 1000 عدد است، خود مزیتی ویژه محسوب می شود.

قیمت و هزینه های چاپ ساک دستی

هرچه رویکرد خرید ساک دستی و چاپ ساک دستی تبلیغات روی آن به سمت سفارش و تهیه از مراکز اصلی و بدون واسطه باشد علاوه بر کاهش قیمت تمام شده و هزینه های چاپ آن، کیفیت محصولات نیز به جهت نظارت های پی در پی و مستمری که در این مراکز انجام می شود از حداقل استانداردهای کیفی برخوردار خواهد بود.

با اینحال مجموعه گیفتو در زمینه تولید و چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی پر استفاده، همواره از برگزیدگان این صنف بوده است. لذا می تواند به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای اش در این زمینه که با کادری مجرب و حرفه ای و کارگاه های تخصصی تولید و چاپ پیوند خورده، تضمین کیفیت تولید و خدمات چاپ هم ارائه بدهد. همواره مجموعه گیفتو اعتماد و اطمینان پیوسته و مستمر مخاطبان و مشتریانش را گواهی بر کیفیت بالای تولیدات و خدمات چاپ خود ارزیابی می کند.

جهت خرید ساک دستی و دریافت قیمت ساک دستی می توانید از طریق شماره ۰۲۱۶۳۴۲۹۰۰۰ در ساعات اداری و شماره واتساپ یا تلگرام ۰۹۰۲۱۰۱۲۹۳۰ با همکاران ما در ارتباط باشید. جهت مشاهده سایر هدایای تبلیغاتی می توانید از وب سایت ما هم دیدن نمائید. www.gifto.biz

.

پایان رپورتاژ آگهی

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر