همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

جمعه سیاه 2021 (بزرگترین حراجی دنیا) با ایگرد

جمعه سیاه 2021 را با ایگرد، بزرگترین حراجی دنیا همراه باشید و از تخفیفات طلایی سایت آمازون و دیگر سایت‌های خارجی در روز بلک فرایدی لذت ببرید.

بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه بزرگترین حراجی در دنیاست که هرساله در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می‌شود. و بزرگترین برندها و سایت‌های فروش آنلاین در جهان برای محصولات خود تخفیفات بزرگی را لحاظ می‌کنند. بلک فرایدی در تمامی کشور‌ها مانند ترکیه، ایران، امارت، امریکا، کشورهای اروپایی و … برگزار می‌شود.

جمعه سیاه 2021 (بزرگترین حراجی دنیا) با ایگرد

بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه یکی از بزرگترین رویداد حراجی در دنیاست که هر ساله در آخرین جمعه قبل روز شکرگذاری برگزار می‌شود. تمامی برند‌ها و وبسایت‌های مطرح دنیا مانند سایت امازون امریکا، سایت ایبی و مطرح‌ترین سایت‌های اماراتی مانند سایت نون، سفورا، یوبای و … محصولات خود را با تخفیفاتی باورنکردنی به فروش می‌رسانند. در جمعه سیاه ۱۴۰۰ ایگرد (Egerd) در کنار شماست تا از تخفیفات طلایی سایت آمازون بهره‌مند شوید.

تاریخ برگزاری بلک فرایدی 2021/1400

بلک فرایدی همواره آخرین جمعه ماه نوامبر است که در آذر ماه برگزار می شود. و بلک فرایدی 2021 در تاریخ 26 نوامبر مورخ 5 آذر ماه در روز جمعه به مدت 24 ساعت برگزار می‌شود. که از 8:30 صبح جمعه تا 8:30 صبح شنبه ادامه دارد.

بلک فرایدی در سایت امازون امریکا همواره چند روز زودتر از تاریخ اصلی آن و با نام early black Friday شروع می‌شود و بسیاری از محصولات نیز در این بلک فرایدی زودهنگام شامل تخفیفات بالایی می‌شوند.

برای خرید از سایت های خارجی در بلک فرایدی می‌توانید از طریق سایت ایگرد اقدام کنید و سفارشات خود را با تخفیفات خوبی ثبت کنید.

تخفیفات طلایی بلک فرایدی چند درصد است؟

تخفیفات جمعه سیاه عموما روی محصولات بسیار زیادی لحاظ می‌شود ولی اینکه تا چند درصد شامل تخفیف شده‌اند تا خود روز بلک فرایدی مشخص نمی‌شود. زیرا که هر کمپانی و هر برند برای محصولات خود درصد تخفیف خاصی در نظر دارند. ولی به طور کلی با بررسی تخفیفات چند سال اخیر می‌توان گفت که محصولات از 20 تا ۷0 درصد شامل تخفیف می‌شوند.

چه سایت‌هایی دارای تخفیف بلک فرایدی هستند؟

جمعه سیاه 2021

با رونق گرفتن کسب و کارها و فروشگاه های آنلاین جمعه سیاه به بازار این کسب و کارها نیز نفوذ کرده است و عموما تمامی سایت های خارجی دارای تخفیفات خوبی هستند یکی از این سایت‌ها، سایت آمازون است که بزرگترین خرده فروشی آنلاین دنیا محسوب می‌شود که محصولات زیادی از بهترین برند ها مانند مایکروسافت، سامسونگ، اپل، اکو، ریزر، لاجیتک و… در این سایت به فروش می‌رسد و شامل تخفیفات بالایی می‌شود.

علاوه بر آمازون آمریکا سایر آمازون‌های دنیا مانند آمازون انگلیس، آمازون امارات و آمازون آلمان نیز شامل تخفیف می‌شوند.

به جز وبسایت امازون، سایت ایبی (ebay) و معروف‌ترین سایت‌های اماراتی مانند سایت نون، سایت یوبای، سایت سفورا و .. نیز شامل تخفیف می‌شوند.

شما می‌توانید از تخفیفات بلک فرایدی سایت‌های آمازون امریکا، آمازون انگلیس، امازون المان، امازاون امارات، سایت ebay و تمام سایت‌های اماراتی از طریق سایت ایگرد استفاده کنید و خریدی به صرفه داشته باشید.

آموزش مرحله به مرحله اطلاع از محصولات تخفیف خورده

برای از دست ندادن محصولات تخفیف خورده شما می‌توانید از چهار روش مطلع شوید که آیا محصولی که قصد خرید آن را دارید، در روز بلک فرایدی شامل تخفیف شده است یا خیر؟

روش اول ( جست و جو محصول مدنظر در سایت آمازون): برای اینکار کافیست ابتدا وارد یکی از سایت‌های آمازونی که قصد خرید از آن را دارید، شوید و محصول مد نظر خود را در وبسایت آمازون جست و جو کنید. اگر محصول شما شامل تخفیف شده باشد در سایت آمازون مشخص است که قیمت قبلی آن چه مقدار بوده است و با تخفیف بلک فرایدی قیمت فعلی آن چه مقدار شده است.

بعد از آن با کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.)

روش دوم (بررسی صفحه بلک فرایدی در سایت آمازون): روش دیگر برای اطلاع از محصولات تخفیف خورده می‌توانید به صفحه بلک فرایدی مراجعه کنید و به صورت دسته بندی شده کالاهای دارای تخفیف را مشاهده کنید و کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.)

روش سوم (مشاهده صفحه بلک فرایدی در وبسایت ایگرد): شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ایگرد در بخش بلک فرایدی می‌توانید بخشی از تخفیفات طلایی جمعه سیاه را به صورت دسته بندی شده مشاهده کنید.

روش چهارم (روشن کردن نوتیفیکیشن پیج اینستاگرام): و در آخر ما در پیج اینستاگرام تعدادی از محصولاتی که تخفیفات خوبی دارند را به صورت لحظه‌ای استوری می‌کنیم با مراجعه به صفحه اینستاگرام ایگرد و روشن کردن نوتیفیکیشن استوری‌ها طبق عکس زیر می‌توانید تخفیفات طلایی را از دست ندهید.

آیا می‌توان از تخفیفات بلک فرایدی سایت‌های جهانی در ایران استفاده کرد؟

شما می‌توانید به راحتی و بدون محدودیت از تخفیفات بلک فرایدی در سایت‌های خارجی مانند آمازون آمریکا، آمازون آلمان، آمازون انگلیس، آمازون دبی، سایت ایبی و تمام سایت‌های اماراتی از طریق ایگرد ثبت سفارش کنید و داخل ایران درب منزل سفارش خود را در کمترین زمان دریافت کنید.

.

پایان رپورتاژ آگهی

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر