همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home را ببینید

پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home را ببینید. مارول به تازگی پوستر‌های جدید Spider Man No Way Home را منتشر کرده. با ما در تکراتو همراه باشید تا جزئیاتی از این پوسترها برایتان شرح دهیم.

مارول و دنیای سینمایی‌اش، این روزها خیلی بر سر زبان افتاده‌اند. زیرا فاز چهارم مارول، به تازگی شروع شده است و بسیاری از مخاطبان را شگفت زده کرده است. به همین ترتیب، مارول امروز به یکی از محبوب‌ترین سری‌های خود پرداخته است. تازگی پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home منتشر شده است و امروز در این مطلب به همین پوستر‌ها خواهیم پرداخت.

همچنین میتوانید تریلر فیلم Spider Man: No Way Home را در تکراتو تماشا کنید.

پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home

همان طور که گفتیم، مارول این روزها خیلی بر سر زبان‌ها افتاده است. این کمپانی، ابتدا سریال وانداویژن را منتشر کرد. وانداویژن به سرعت توانست تبدیل به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های در حال پخش در زمان خود شود. بعد از آن، نوبت به فالکون و سرباز زمستان رسید تا رکوردهای وانداویژن را جابه‌جا کند. در نهایت، سریال لوکی با حواشی زیادی نمایش داده شد و عنوان برترین سال ٢٠٢١ را از آن خود کرد. با این که قیمت آخر سریال Loki مخاطبان را بسیار گیج کرد، اما تأثیر به سزایی در دنیای سینمایی مارول داشت.

پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home

پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home

پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home

مارول از پوسترهای جدید این فیلم فعلا فقط عکس‌های بالا را منتشر کرده.

همچنین نوشتار تریلر دوم اسپایدرمن: راهی به خانه نیست را در تکراتو قرار داده‌ایم.

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما درباره پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر