;
coinex

آپدیت اندروید 12 برای Galaxy S10 Lite منتشر شد

آپدیت اندروید 12 برای Galaxy S10 Lite منتشر شد. یکی از گوشی های پرطرفدار سامسونگ که کاربران بسیاری دارد. در ادامه این نوشتار با تکراتو همراه باشید تا این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

گلکسی اس ۱۰ لایت را به خاطر دارید؟ تلفنی که هرگز دنباله ای نداشت زیرا تقریباً شش ماه بعد با گلکسی S20 FE جایگزین شد. سامسونگ پس از مراحل بروزرسانی گوشی های هوشمند خود، آپدیت اندروید 12 را همراه با One UI 4.0 برای گلکسی اس 10 لایت منتشر کرد.حالا به لطف انتشار آپدیت اندروید ۱۲، Galaxy S10 Lite در صدر اخبار قرار گرفته است.

این بروزرسانی به نسخه بین‌المللی گلکسی S10 لایت با شماره مدل SM-G770F اختصاص دارد. در آپدیت جدید، امکان شخصی سازی بیشتری به لطف ویجت و تم های جدید تر خواهید داشت.

آپدیت اندروید 12 برای Galaxy S10 Lite منتشر شد

آپدیت جدید با شماره ورژن G770FXS6FULA که حاوی وصله امنیتی ماه دسامبر است، زودتر از همه در اسپانیا قابل دسترس شد و به زودی مناطق دیگری هم به آن خواهند پیوست.

اگر اعلان به روزرسانی را دریافت کرده اید که می‌توانید با تپ کردن بر روی آن، آپدیت اندروید ۱۲ را بر روی Galaxy S10 Lite خود بارگیری و نصب کنید. در رابط کاربری One UI 4.0، ظاهر بسیاری از اپ‌های سامسونگ نوسازی شده و آپشن‌های جدیدی هم برای شخصی‌سازی ویجت‌ها و Material You وجود دارد.

اگر گوشی گلکسی S10 لایت دارید، می‌توانید برای نصب اندروید 12 امکان دسترسی به آپدیت را از اپ Settings و منوی بروزرسانی نرم افزاری بررسی کنید؛ یا اینکه منتظر دریافت نوتیفیکیشن مربوطه بمانید.

آپدیت اندروید 12 برای Galaxy S10 Lite منتشر شد
آپدیت اندروید 12 برای Galaxy S10 Lite منتشر شد

اگر هنوز نوتیفیکیشن دوازدهمین نسخه از سیستم عامل اندروید را دریافت نکرده اید، می‌توانید با رفتن به «تنظیمات» و «به روزرسانی» و سپس با تپ کردن بر روی «بارگیری و نصب»، وجود این به روزرسانی را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: 

.

منبع: sammobile

نظر شما خصوص آپدیت اندروید 12 برای Galaxy S10 Lite چیست؟ نظرات خود را در این خصوص در کامنت‌ها به ما بگویید. 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (2 نظر)

    من به صورت دستی هم بررسی کردم اما هنوز خبری نیس که 🤔

    پاسخ

    سلام ببخشید اندوراید ۱۲ برای گوشی +G975U s10 آیا دریافت می کنید تشکر

    پاسخ