اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

چرا سایت جاباما بهترین سامانه اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه است؟ 

چرا سایت جاباما بهترین سامانه اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه است؟ گردشگری رونق فراوانی یافته است. رشد گردشگری باعث شده امکانات زیادی در این حوزه وارد شود.

پیشرفت علم و تکنولوژی نیز در این میان سهمی داشته است. ورود اینترنت، پدیده سایت و خریدهای آنلاین امروزه در زندگی بشر نقشی اساسی و مهم بازی می‌کند. سایت جاباما، مرجع رزرو آنلاین اقامتگاه مدت زیادی است که فعالیت خود را شروع کرده است. این سامانه به همراه یک اپلیکیشن اختصاصی خدمات اقامتی به مسافران و گردشگران ارائه خواهند داد. جاباما در نظر دارد این خدمات را افزایش داده و به تعداد اقامتگاه‌هایی که در سایت خود دارد افزوده و خدمات بیشتری را برای گردشگران داشته باشد.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

بهداشت حرف اول را می‌زند

از زمان ورود ویروس کرونا توجه بسیاری به بهداشت می‌شود. نظافت و بهداشت اقامتگاه‌ها پیش از ورود کرونا نیز انجام می‌شده است. جاباما سامانه رزرو آنلاین اقامتگاه به این مسئله توجهی خاص داشته و با نظارت مستقیم در این مورد دخالت داشته است. یک اقامتگاه پس از استفاده توسط یک گروه گردشگری ساعاتی را به نظافت محوطه اختصاص داده و تمامی آن پاکسازی شده و مجدد در اختیار یک گروه دیگر قرار خواهد گرفت.

سایت جاباما بهداشت و نظافت اقامتگاه‌هایی که در سایت خود دارد را بازبینی کرده و توسط ناظرین خود رصد خواهد کرد. گاهی این نظارت به صورت غیر مستقیم لحاظ شده و صاحبان اقامتگاه در جریان آن نخواهند بود. ناظر در قالب مسافر به اقامتگاه رفته و از بهداشت و نظافت محیط اطلاع پیدا خواهد کرد.

جاباما، مرجع رزرو آنلاین اقامتگاه است. این سامانه برای رزرو اقامتگاه‌های خود مانند ویلا، هتل، بوم‌گردی، آپارتمان و… اطلاعات را در اختیار مسافر قرار می‌دهد. کاربران و گردشگران پس از بررسی و مطالعه امکانات موجود اقامتگاه خود را رزرو می‌کنند. زمان رزرو آنلاین به شما رسید خرید داده می‌شود. این رسید به منزله پرداخت مبلغ اجاره است.

قیمت مبحث مهمی است

زمان رزرو و اجاره اقامتگاه قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است. کنترل بودجه زمان مسافرت یک هنر است. جاباما اقامتگاه‌هایی را در سایت خود گنجانده است که از لحاظ قیمت مناسب بوده و در مقابل خدمات فراوانی ارائه خواهند داد.

گاهی قسمتی از خدمات را جاباما خود به عهده گرفته و به صورت رایگان در اختیار مسافران و گردشگران قرار خواهد داد. سایت جاباما برای تمامی مسافرانی که از سامانه رزرو آنلاین اقامتگاه داشته باشند بسته بهداشتی تهیه کرده است. این بسته به صورت رایگان به گردشگران داده خواهد شد و قسمتی از خدمات سایت جاباما به دوستداران سفر و گردشگران است.

چرا سایت جاباما بهترین سامانه اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه است؟ 

این بسته بهداشتی در تمامی اقامتگاه‌های جاباما توزیع می‌شود. تمامی مسافران و کاربران جاباما شامل این بسته بهداشتی خواهند بود. سایت جاباما در قیمت‌گذاری اقامتگاه‌ها نظارت داشته و هزینه‌ای را برای هر اقامتگاه در نظر گرفته است که نفع مسافران در آن باشد. این مسئله باعث شده گردشگران زیادی از این سایت اقامتگاه خود را رزرو کنند.

گوناگونی اقامتگاه در جاباما

انسان به صورت ذاتی تنوع طلب است. این تنوع طلبی زمان انتخاب اقامتگاه نیز وجود خواهد داشت. اقامتگاه‌ها انواع و مدل‌های مختلفی دارند. هتل، بوم‌گردی، هاستل، آپارتمان، ویلا، سوئیت، مسافرخانه و… انواع اقامتگاه را تشکیل داده و به تنوع طلبی ما کمک خواهد کرد.

سایت جاباما تمامی مدل‌های اقامتگاه را در سامانه دارد. این سایت به شما کمک می‌کند در هر سفر چه اقامتگاهی برای شما لازم است و شما نیاز به کدام نوع اقامتگاه خواهید داشت. سامانه آنلاین اقامتگاه به شما این امکان را خواهد داد قبل از شروع سفر انتخاب خود را کرده باشید و با آسودگی خیال سفر را شروع کنید.

هر نوع اقامتگاه برای یک نوع سفر مناسب است. اقامتگاه بوم‌گردی زمانی مناسب خواهد بود که شما قصد طبیعت‌گردی و بوم‌گردی را داشته باشید. یک هتل زمانی به کار شما خواهد آمد که سفر کاری آمده باشید و نیاز به رفت و آمد داخل شهر را داشته باشید.

هاستل نوع دیگری از اقامتگاه است زمانی برای شما مفید است که تنها سفر کرده و دوست دارید در یک اجتماع کوچک حضور داشته باشید. اقامت در هاستل که قسمتی از امکانات و خدمات آن اشتراکی است سبب معاشرت و گفت و گو با دیگران خواهد شد. جاباما در چند شهر ایران تعدادی هاستل برای رزرو آنلاین قرار داده تا شما برای سفر مشکل نداشته باشید.

پوشش تمامی شهرها

سفر لازمه زندگی و قسمت مهمی از آن است. ایران شهرها و استان‌های زیادی دارد. جاذبه‎های گردشگری و طبیعی هر استان و شهر به نوبه خود مهم و حائز اهمیت است. سفر به هر کدام از این شهرها نیاز به اقامتگاه خواهد داشت.

جاباما سامانه رزرو آنلاین اقامتگاه تمام ایران را پوشش داده و در تمامی شهرها و روستاها اقامتگاه تهیه کرده است. این اقامتگاه‌ها در تمام سطح ایران گسترده شده است. از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران را جاباما زیر پوشش خود گرفته و به گردشگران خدمات ارائه می‌کند.

اقامتگاه‌های جاباما فقط به شهرهای بزرگ و پر رفت و آمد خلاصه نمی‌شود. روستاها و شهرهای بسیار کوچک و کم رفت و آمد نیز در این دایره گسترده وجود خواهند داشت. اقامتگاه‌های بوم‌گردی معمولا در مناطق و روستاهایی وجود خواهند داشت که خلوت باشد. این اقامتگاه‌ها اصولا از محیط شهری دور بوده و در فضایی خارج شهر ساخته می‌شوند.

جاباما تمامی استان‌های ایران بزرگ را پوشش داده و در گوشه گوشه این کشور برای مسافران اقامتگاه تهیه کرده است. ورود به این سامانه به شما امکان خواهد داد سفرهای متنوع داشته و شهرهای جدیدی را مقصد خود قرار دهید.

برای رزرو و اجاره اقامتگاه مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کنید. وارد سایت یا اپلیکیشن جاباما شوید و در قسمت جست‌وجو شهر مقصد را وارد کنید. جاباما چندین صفحه برای شما ردیف خواهد کرد. پس از بررسی امکانات و خدمات اقامتگاه‌ها رزرو و اجاره خود را انجام دهید.

چرا سایت جاباما بهترین سامانه اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه است؟ 

جاباما در سایت خود برای اجاره کلبه چوبی و کلبه جنگلی‌های زیادی را دارد. اقامت در این اقامتگاه‌ها تجربه زندگی جنگلی را برای ما خواهد داشت. زندگی در یک جنگل زیبایی‌های فراوانی دارد و بسیار لذت‌بخش خواهد بود. جاباما تمامی امکانات و خدمات اقامتی که شما زمان مسافرت نیاز خواهید داشت را در سامانه خود قرار داده است. یک سفر با خیال راحت و آسوده را شروع کنید.

.

پایان رپورتاژ آگهی

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر