coinex
OMPFinex

شیائومی 12 پرو مکس با نمایشگر بزرگ‌تر از 6.7 اینچ رونمایی می‌شود [+تاریخ عرضه]

کار شیائومی هنوز با سری 12 تمام نشده و هر روز اخبار بیشتری از آنها منتشر می‌شود. اخیرا اطلاعاتی درباره نمایشگر بزرگ شیائومی 12 پرو مکس و تاریخ راه‌اندازی این گوشی به بیرون درز کرده است.

یکی از منابع آگاه داخلی، کد جدیدی را در دیتابیس‌های شیائومی کشف کرده که با شماره مدل جدیدی مشخص شده است. با توجه به اطلاعاتی که توسط دیجیتال چت استیشن فاش شده، می‌توان پیش‌بینی کرد که این دستگاه، ارتباط نزدیکی با شیائومی 12 پرو دارد. نسخه Max به این معناست که دستگاه از نمایشگر بزرگ‌تر برخوردار می‌شود.

می‌دانیم که شیائومی 12 پرو به نمایشگر 6.73 اینچی مجهز است؛ بنابراین نمایشگر شیائومی 12 پرو مکس از 6.73 اینچ هم بزرگ‌تر خواهد بود.

آنچه از شیائومی 12 پرو مکس می‌دانیم

این احتمال وجود دارد که شیائومی بخواهد مشخصات این گوشی را تغییر دهد. این تغییرات می‌تواند در بخش دوربین، نمایشگر و باتری باشد. اما از آنجاییکه شیائومی 12 Pro Max نسخه‌ای بزرگ‌تر از Xiaomi 12 Pro است، می‌توان برخی از مشخصات آن را پیش‌بینی کرد.

شیائومی 12 پرو مکس با نمایشگر بزرگ‌تر از 6.7 اینچ رونمایی می‌شود [+تاریخ عرضه]

شیائومی 12 پرو از دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و باتری 4600 میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد و نسخه مکس نیز احتمالا با همین مشخصات راه‌اندازی می‌شود. گزارش‌های جدید حاکی از آن هستند که شیائومی 12 پرو مکس در نیمه دوم 2022 در بازارهای چین عرضه می‌شود.

اخیرا اخباری هم درباره دستکاری عامدانه شیائومی در گوشی‌هایش به گوش می‌رسد. یکی از کاربران شیائومی Mi 10T مدعی شده که سرعت رم دستگاهش‌، کمتر از چیزی است که باید باشد. کاربران دیگر نیز این ادعا را تایید کرده و نتیجه بنچمارک گوشی‌های خود را به اشتراک گذاشتند.

به‌تازگی گزارشی هم درباره شیائومی 12S Pro منتشر شده که از وجود تراشه دایمنسیتی 9000 در این گوشی خبر می‌دهد. خبرگزاری Xiaomiui با تحقیق در کدهای Mi به این نتیجه رسیده که شیائومی، اولین پرچمدار خود با تراشه دایمنسیتی 9000 را رونمایی خواهد کرد. این گوشی تنها در همین ویژگی با شیائومی 12 پرو اختلاف دارد.

بیشتر بخوانید:

منبع: gizchina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر