coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

علاقه به متاورس در مردم کدام کشورها بیشتر وجود دارد؟

نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهند که علاقه به متاورس در مردم ساکن کشورهای در حال توسعه بیشتر از سایر کشورهاست.

مطالعاتی جدید توسط Ipsos برای مجمع جهانی اقتصاد (WEF) انجام شد. این مطالعات نشان می‌دهند که کشورهای عضو لاتام (کشورهای آمریکای جنوبی) بیشترین اشتیاق را نسبت به حوزه متاورس و کاربردهای آن در صنعت‌های دیگر از خود بروز می‌دهند.

بیشترین علاقه به متاورس در این کشورها دیده می‌شود

اکثر شرکت‌های فعال در حوزه کریپتوکارنسی علاقه‌مند به کسب اطلاعات مفید درباره موضع مردم کشورهای مختلف دنیا درباره این صنعت هستند. مطالعات جدید Ipsos نشان می‌دهد نیمی از بزرگسالان در سراسر جهان دیدگاه مثبتی نسبت به متاورس دارند. این علاقه بیشتر در کشورهای در حال توسعه دیده می‌شود.

علاقه به متاورس در مردم کدام کشورها بیشتر وجود دارد؟

مطالعات انجام گرفته بر روی 1500 نفر در 29 کشور مختلف جهان نشان دهنده علاقه شدید مردم آمریکای جنوبی به تکنولوژی متاورس بود. کشورهایی نظیر شیلی، آرژانتین، کلمبیا، برزیل و پرو در مقایسه با سایر کشورها دیدگاه مثبت‌تری نسبت به آینده صنعت متاورس دارند.

ساکنین پرو آماری استثنایی از خود به جای گذاشتند. حدود 74 درصد از افراد بزرگسال ساکن پرو به حوزه متاورس علاقه‌مند بودند.

نتیجه بررسی‌ها نشان داد که اکثر افراد موافق حوزه متاورس به موفقیت این حوزه در یک بخش به خصوص اعتقاد بیشتری دارند. از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی پرسیده شد که کدام یک از نرم‌افزارهای متاورس زندگی مردم را در 10 سال آینده تغییر خواهد داد.

اکثر شرکت‌کنندگان بر این عقیده بودند که متاورس بیشتر در حوزه‌های آموزش مجازی (66 درصد رأی)، واقعیت مجازی (64 درصد رأی)، تنظیمات محیط کاری مجازی (62 درصد رأی) و بازی‌های مجازی (60 درصد رأی) موفقیت‌آمیز خواهد بود. امکان معامله دارایی‌های دیجیتال که در حال حاضر توسط چندین پلتفرم متاورسی اجرا شده، تنها 52 درصد رأی مثبت به دست آورد.

علاقه به متاورس در مردم کدام کشورها بیشتر وجود دارد؟

افراد شرکت کننده در مطالعات Ipsos، عقیده چندانی به ترکیب صنعت توریسم با متاورس نداشتند. تنها 48 درصد از این افراد توریسم مجازی را موفقیت‌‌‌آمیز می‌دانند. نتایج مطالعات Ipsos نشان می‌دهد که:

میزان آشنایی و علاقه‌مندی بزرگسالان مرد نسبت به فناوری‌های جدید، به خصوص در افرادی که سطح تحصیلات بالاتری دارند بسیار بالاتر از زنان و مردان مسن و بدون تحصیلات دانشگاهی است.

علی‌رغم تفاوت نظر میان افراد مختلف، اکثر جمعیت بر این باورند که زندگی انسان‌ها در دهه آینده توسط متاورس تغییری انقلابی خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره افزایش علاقه به متاورس در میان بزرگسالان چیست؟ آیا شما نیز از علاقه‌مندان حوزه متاورس هستید؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: news.bitcoin

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر