coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

فرزند ایلان ماسک خواستار قطع رابطه با پدر و خانواده پرحاشیه خود!

فرزند ایلان ماسک ، بنابر دلایلی و از راه قانونی، اقدام به تغییر نام خود کرده است. او اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد با پدر بیولوژیک خود، ارتباطی داشته باشد.

ژاویر الکساندر، 18 سال دارد و پیش‌تر جنسیت خود را از مرد به زن تغییر داده بود. او اکنون درخواستِ تغییر نام خود به «ویویان جنا ویلسون» را دارد. فرزند ماسک اظهار کرد که دیگر هرگز نمی‌خواهد هیچ نسبتی با پدر و خانواده پولدارش داشته باشد. اسناد پخش شده درباره این موضوع، مربوط به ماه آوریل هستند.

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک 10 درصد از کارمندان تسلا را اخراج می‌کند

تغییر نام خانودگی فرزند ایلان ماسک

ایلان ماسک در روز جهانی پدر در توییتر خود بیان کرده بود که تمام فرزندان خود را دوست دارد و تاکنون هیچ خبری در مورد تغییر نام خانوادگی فرزندش را منتشر نکرده است. هنوز هیچ کس دلیل اختلاف او با فرزندش را نمی‌داند. بدون مقدمه، وقتی که خبر قطع ارتباط یکی از فرزندان ایلان ماسک و تغییر نام خانوادگی او را شنیدیم، در ذهن همه ما سوالاتی ایجاد شد.

تغییر نام خانودگی فرزند ایلان ماسک

ژاویر الکساندر، حاصل ازدواج ماسک با «جاستین ویلسون» در سال ۲۰۰۰ است. این زوج بعد از ۸ سال زندگی مشترک از هم جدا شده بودند. قبل از به دنیا آمدن ویویان، در سال ۲۰۰۲ این زوج، پسری به نام «نوادا» را به دنیا آوردند که متاسفانه در ۱۰ ماهگی به علت سندرم SIDS او را از دست دادند.

بعد از این ماجرا، این زوج صاحب فرزند دو قلو و سه قلو شدند. نام فرزندان دو قلوی او «ژاویار» و «گریفین» است. البته ناگفته نماند که ایلان ماسک، صاحب فرزندان دیگری هم هست. با وجود آن‌ که ایلان ماسک یک فرد پر حاشیه به شمار می‌آید، اما فرزندان او هیچ وقت مورد توجه رسانه‌ها قرار نگرفته‌اند و حاشیه‌ساز نبوده‌اند.

اسناد دادگاه برای تغییر جنسیت و تغییر نام فرزند ایلان ماسک، چند ماه قبل از حمایت علنی او از حزب جمهوری خواه آمریکا به جای دموکرات، ثبت شده بود و حالا این اسناد به صورت عمومی، منتشر شدند. اکنون منتظریم تا ببینیم ایلان ماسک درباره این پرونده، چه تصمیمی می‌گیرد و چه واکنشی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تغییر اسم فرزند ایلان ماسک چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر