کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

رشد 20 درصدی سندباکس در پی اعلام خبر همکاری متا و مایکروسافت برای تشکیل انجمن استانداردهای متاورس

شرکت‌های متا و مایکروسافت اقدام به تشکیل انجمن استاندارد متاورس نمودند و انتشار این خبر منجر به رشد 20 درصدی سندباکس شده است.

آرون گروپس

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت رمزارز SAND در 24 ساعت گذشته با 16 درصد رشد به 1.3086 دلار رسیده است. قیمت رمزارز Mana نیز در مدت زمان مشابه با 9 درصد رشد به 1.02 دلار رسید.

بیشتر بخوانید: نحوه خرید زمین در سندباکس (SandBox)

رشد 20 درصدی سندباکس

Sandbox و Decentraland بازی‌های کریپتویی مبتنی بر اتریوم هستند که در آن کاربران قادر به خرید زمین‌های مجازی خواهند بود و قیمت برخی از زمین‌های این بازی‌ها به چند میلیون دلار نیز می‌رسد. در صورتی که متاورس به آینده اینترنت تبدیل شود، قیمت زمین‌های دیجیتالی رشد زیادی خواهد کرد.

رشد 20 درصدی سندباکس در پی اعلام خبر همکاری متا و مایکروسافت برای تشکیل انجمن استانداردهای متاورس

خبر همکاری متا و مایکروسافت برای تشکیل انجمن استانداردهای متاورس روز سه شنبه به طور رسمی اعلام شد. شرکت‌های علی بابا و سونی نیز در این انجمن فعالیت دارند. هدف این مجموعه، تقویت هماهنگی و همکاری بین صدها شرکت مختلف خواهد بود.

بسیاری از افراد فعال در حوزه Web3 همچنان نسبت به فعالیت انجمن استانداردهای متاورس مشکوک هستند. Danny Greene، مدیر کل Meebits DAO، در مصاحبه با Decrypt گفت:

هدف نهایی ما جنگیدن برای آینده‌ای غیرمتمرکز است و این شرکت‌ها نماینده سهامداران هستند.

در گذشته نیز Yat Siu، بنیانگذار و رئیس اجرایی شرکت نرم‌افزاری و سرمایه‌گذاری Animoca Brands، جاه‌ طلبی‌های متا را به “استعمار دیجیتال” تشبیه کرده بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره رشد 20 درصدی سندباکس چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: decrypt

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر