کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تاریخ اکران فیلم Ghostbusters 4 از طرف سونی پیکچرز اعلام شد!

تاریخ اکران فیلم Ghostbusters 4 از طرف Sony Pictures Entertainment Inc (سونی پیکچرز) اعلام شده است. این فیلم کمدی فانتزی به زودی نمایش داده خواهد شد.

فیلم Ghostbusters: Afterlife پاییز سال گذشته، بعد از تاخیر طولانی مدت روی پرده‌های سینما رفت. پخش این فیلم به دلیل کرونا به تعویق افتاده بود و بعد از اکران موفقیت چشم‌گیری را به دست آورد. اما سونی پیکچرز ساخت قسمت چهارم این سری را تایید کرده و زمان اکران را مشخص نموده است. همراه ما باشید.

آرون گروپس

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های 2022

تاریخ اکران فیلم Ghostbusters 4

به نظر می‌آید کارگردانی قسمت جدید سری شکارچیان روح نیز برعهده کارگردان فیلم “Ghostbusters: Afterlife” یعنی همان جیسون رایتمن باشد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست.

تاریخ اکران فیلم Ghostbusters 4 از طرف سونی پیکچرز اعلام شد!
زمان پخش فیلم Ghostbusters 4

تنها موردی که می‌دانیم، ماه گذشته در Ghostbusters Day، ریتمن و جیل کنان، نویسندگان قسمت سوم و چهارم فیلم شکارچیان روح تایید کردند که پایان فیلم Ghostbusters: Afterlife اشاره به این داشته است که اتفاقات این دنباله جدید، مانند قسمت‌های قبل به شهر نیویورک و ساختمان آتش‌نشانی باز خواهد گشت.

هنوز حضور هیچ بازیگری در فیلم Ghostbusters 4 تایید و اعلام نشده است. اما می‌توان انتظار داشت که بازیگران اصلی قسمت سوم در این قسمت نیز بازگردند. فیلم Ghostbusters: Afterlife که توانست نقدهای نسبتا مثبتی را دریافت کند، بیش از ۱۹۷/۳ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد. این فروش شامل بیش از ۱۲۹/۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۶۸ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود.

شکارچیان روح فیلمی در ژانر علمی‌تخیلی است که در سال ۲۰۱۶ قسمت اول آن منتشر شد. کریستن ویگ از ستارگان قسمت یک این سری است. داستان فیلم در مورد حمله ارواح به شهر منهتن می‌باشد که کل شهر را به تسخیر خود درآورده است.

به دنبال حمله ارواح همه مردم نا امید شده‌اند. یک فیزیکدان به همراهی چند تن از دوستانش و با اختراع جدید خود، به کمک مردم شهر می‌آید. او سعی دارد تا با دستگاه خود ارواح را از شهر خارج کند، اما ماجرا به این سادگی نخواهد بود.

سونی پیکچرز در اردیبهشت 1401 ساخت فیلم Ghostbusters 4 را تایید کرد. در پی آن تاریخ اکران قسمت چهارم فیلم Ghostbusters (شکارچیان روح) نیز توسط این کمپانی اعلام شد. قسمت چهارم سری شکارچیان روح در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۳ (۲۹ آذر ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص تاریخ اکران فیلم Ghostbusters 4 چیست؟ نظرات خود در این باره را با ما در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر