کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

صفحه اینستاگرام مهسا امینی به حالت یادبود (remembering) درآمد [+عکس]

اینستاگرام امروز حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام را به حالت remembering درآورد. این در حالی است که در روزهای اخیر تعداد حساب‌های جعلی به نام مهسا امینی افزایش قابل توجهی داشته است.

مهسا امینی (ژینا امینی) این روزها به ترند اصلی شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله توییتر و اینستاگرام بدل شده است. با توجه به درام سنگین ماجرای فوت خانم امینی که واکنش‌های گسترده داخلی و خارجی را در پی داشت، اینستاگرام در اقدامی جالب توجه اکانت او را به حالت یادبود یا remembering درآورد.

آرون گروپس

بیشتر بخوانید:

سانسور نام مهسا امینی توسط همراه اول ؛ وزارت ارتباطات سلب مسئولیت کرد!

حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام حساب کاربری مهسا امینی را در این شبکه اجتماعی به حالت یادبود یا remembering درآورده است. این در حالی است که در مدت اخیر حساب‌های جعلی با نام مهسا امینی در اینستاگرام در حال افزایش بوده است.

حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام به حالت remembering (یابود) درآمد

یابود یا remembering در اینستاگرام نشان‌دهنده این است که صاحب پیج از دنیا رفته و این باعث می‌شود دسترسی‌ها به ویرایش و تغییر پست‌ها و استوری‌های او قطع شود. حساب کاربری خانم امینی پیش از این در حالت خصوصی بوده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (14 نظر)

  چقدر ظلم در حق این دختر معصوم دردناکه قلبم درد گرفت ایمان دارم خونش به ثمر مینشیند ودر رگهای دختران ایران میجوشد که برای گرفتن حقشان کوتاه نمی آیند و هر چقدر دیوار و حصار بلند باشد آن را درمی نوردن و حق بر باطل پیروز است

  پاسخ

  هر وقت تعداد خونتان ب تعداد خون شهدای جنگ رسید اون وقت هم نمیتونید کاری بکنید چ برسه ب الان

  پاسخ

  شما حرف از خون نزن که خون شهدا رو هم مکیدین خودتون حالا به جون مردم افتادین
  به زودی باید بار و بندیل رو ببندین از ایران برید

  پاسخ

  ژینا جان تو نمیمیری نامت رمز میشود؟؟؟

  من نمیگم از مرگش ناراحت نیستم اما اسمش رمز چی میخواد بشه؟
  اینهمه خسارت به بار اوردن خیانت کارها و دشمنای کشورمون مردم مارو احمق فرض کردن سو استفاده کردن ازشون از مردم ما خائن ساختن کلی بی گناه شهید شدن حالا خودشون اونور آب دارن خوش میگذرونن؟
  فقط اینو بگم تا وقتی ما وجونا هستیم به عشق امام حسین به عشق این ایام که حیا نکردین و خیمه رو آتیش زدین اجازه نمیدیم امثال مسیح علینژاد خیانتکار که زیادن برای منافع خودشون چندتا سلیبریتی مث مدیری که پول پارو کردن حالا برامن رگ غیرت و اعتراض بلند میکنن مث کتایون ریاحی که به صراحت میگه من حجابی نداشتم که حجاب بردارم امثال علی کریمی که با حمایت مردم به شهرت رسیدن انقد گاف میدن که علینژاد براشون کلیپ مشخص میکنه برن بمیرن الهی

  پاسخ

  الان حق از نظر شما خودنمایی زن ها برای آقایونه؟
  باور نمیکنم اینهمه اعتراض برا مرگ این جوون بیچاره باشه
  جولون دادن عده ای منفعت طلب بود فقط

  پاسخ

  خدالعنت کنه باعث و بانیش 🖤

  پاسخ

  ی نکته ریز بگم یادآوری
  این همون اپلیکیشنی هست موقعی حاج قاسم رو زدن هر پستی از حاج قاسم بود پاک میکرد،درسته

  پاسخ

  بیچاره شهدا،که شما هر وقت کم می یارید از خون اونها مایه می زارید.اونها هم برای کشورشون رفتن.نه برای اینکه هم وطن شون رو به ناحق بکشید.

  پاسخ

  الان حق از نظر شما خودنمایی زن ها برای آقایونه؟
  باور نمیکنم اینهمه اعتراض برا مرگ این جوون بیچاره باشه
  جولون دادن عده ای منفعت طلب بود فقط

  پاسخ

  من یکی از خانواده شهدا ..شهدا رو بدنام نکنید هرزگی خودتون رو به پای شهدا نزنید ..مرد ایرانی برای جنازه زن ایرانی خون داد …نه که به دختر ۱۵ ساله تجاوز کنه .مرد ایرانی ۸ سال با دست خالی برای دفاع از ناموسش جنگید …نه اینکه موی دختر ایرونی رو بکشن و بزور سوار ونش کنن ..شما نه ایرانی و نه ادمید ..بلکه یک هیولای بی سابقه ایید

  پاسخ

  جمع کنید دیگه این مهسا امینی اینقدر بزرگش کردن لعنت به شما از خون شهدا حیا کنید مرگ بر منافق مرگ بر فتنه گر

  پاسخ

  ادم چی بگه… خب مرد ک مرد این همه ادم در روز میمیرع ما باید واسع همشون بلبشو بپا کنیم

  پاسخ

  یه دختر قانون شکن بی بند وبار مرد. حالا چی شد؟ تنها برادر ۱۶ ساله من جونش را برای وجب به وجب این آب و خاک داد و بعد از ۱۶ سال مفقودالاثری یه پلاک و یه استخوان تحویلمون دادند هیچ آشوبی هم به پا نکردیم. مردشور خانواده این دختر قانون شکن را ببرند که جز آفت برای جامعه هیچی نیستند

  پاسخ