coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

درخواست حوزه علمیه برای فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ!

نزدیک به سه روز پیش در تاریخ (25/7/1401)، شورای هماهنگی گروه‌های فرهنگی حوزه علمیه قم، در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی، خواستار فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ شدند.

در پی محدودیت‌های اخیر در رابطه با فیلتر شدن شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار از جمله اینستاگرام و واتساپ، حال حوزه علمیه درخواست کرده است که این محدودیت‌ها ادامه داشته باشد و شبکه‌های اجتماعی نام برده شده، برای همیشه مسدود شوند.

بیشتر بخوانید: پیش از جرم انگاری استفاده از فیلتر شکن ها باید در خصوص خود فیلترینگ شفافیت سازی کرد[گفت و گو با حامد بیدی]

درخواست فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ توسط شورای هماهنگی گروه های فرهنگی حوزه علمیه قم

در متن نامه آمده است:

حضرت آیت الله رئیسی، ریاست محترم شورای عالی فضای مجازی

سلام علیکم؛

با احترام و آرزوی توفیق معروض می‌دارد در روزهایی که جناب عالی در مصاف استکبار جهانی به دل دشمن زده بودید و در سازمان ملل عکس شهید سلیمانی را بالای دست گرفته بودید؛ کفتارها و لاشخورها که خیال کرده بودند عرصه خالی است و از غیور مردان مبارزه با تروریسم فقط عکسی مانده است و بس، احساس کردند می‌توانند جولان بدهند پس از لانه‌هایشان بیرون آمدند و با بهانه‌ای تعدادی جوان و نوجوان خام را فریب داده و به خیابان آوردند؛ از سر ناموس شیعه چادر کشیدند، مسجد و امام‌زاده را آتش زدند، به قرآن و پرچم توهین کردند و هر آنچه توانستند به اموال ملت و دولت آسیب زدند. البته شیر مردان انتظامی و نیروهای حزب الله که بنایشان دعوت به آرامش و تحمل اعتراضات بود، وقتی دیدند شرارت از حد گذشت با آن‌ها مقابله کردند.

آن‌ها را از خیابان جمع کرده و فتنه را خاموش کردند. اکنون که گرد و غبار فتنه فرو می‌نشیند، وقت آن است که بررسی شود چه کسی و با چه ابزاری فتنه را به پا کرد و چه کسانی در لباس هنرمند و لباس عالمان دین در آتش فتنه دمیدند و کدام مسئولی با ترک فعل یا کم کاری دست دشمن را تا اعماق خانه‌هایمان باز گذاشت تا به فرموده حضرت آقا فضای مجازی قتلگاه جوانان ما شود.

حضرت آیت الله؛ طلاب، اساتید و گروه‌های فرهنگی حوزه به طور جد خواهان موارد زیر هستند:

1- بسته شدن دائمی شبکه‌های مجازی که در تهیج و ساماندهی فتنه مشارکت داشتند مثل اینستاگرام، واتساپ و تلگرام و … همه آن‌ها که با ترویج فساد و فحشا بنیان خانواده را هدف گرفته‌اند.

2- برخورد با مسئولینی که با ترک فعل و بی اعتنایی با حضرت خامنه‌ای نسبت به ساماندهی فضای مجازی و راه اندازی اینترنت ملی زمینه ساز این فتنه شدند.

3- برخورد جدی با هنرمندان و عمامه به سرها و همه کسانی که با سوء استفاده از تاثیرپذیری جامعه از موقعیتشان در آتش فتنه دمیدند.

فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ

نظر شما در مورد خواسته اعضای حوزه علمیه در رابطه با فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر