coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

تست هوش : کدام خودرو باید حذف شود تا راه باز شود [+ جواب معما]

تست هوش : کدام خودرو باید حذف شود تا راه باز شود. در این معما و تست بینایی که امروز در تکراتو قرار داده‌ایم شما باید مشکل تصویر را پیدا کنید.

امروز اما در تست هوش تکراتو تست دیگری را برایتان قرار داده‌ایم. روند کاملا ساده است و ماننده تست هوش‌ها و تست بینایی‌های گذشته شما اگر خواستید می‌توانید جواب این تست را در بخش کامنت‌های تکراتو با دیگران به اشتراک بگذارید. (مثل همیشه تاکید می‌کنیم که تقلب نکنید!)

بیشتر بخوانید:

تست هوش : کدام خودرو باید حذف شود

این تست ضریب هوشی راهی سرگرم کننده برای شناخت ضریب هوشی شماست.

شما باید در این تست هوش تصویری با استفاده از مهارت های استدلال منطقی به پاسخ برسید و بگوییدکدام ماشین باید حذف شود تا راه باز شود..؟

فقط افراد با ضریب هوشی بالا می توانند ماشینی که باید حذف شود را پیدا کنند.

تست هوش

جواب معما و ماشینی که باید حذف شود در پایین

بیشتر بخوانید:

.

.

.

.


جواب تست هوش

اگر به این تصویر با دقت نگاه کنید و به شکل چیده شده ماشین‌ها دقت کنید، متوجه می‌شود که اگر ماشین شماره ( 3 ) حذف شود این ترافیک برطرف خواهد شد و ماشین‌های حرکت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

 

اولین نفری باشید که جواب تست هوش را می‌دهد. نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو راجب این تست هوش با ما به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    من موتر دوم را تائید میکنم چونکه موتر دوم حذف شود راه دیگر موتر ها باز میشه گرچه موتر سوم را هم حذف بکند راه باز میشه من هر دویش را تائید میکنم هم موتر دوم حذف شود راه باز میشه و هم سوم

    پاسخ