OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نخستین موشک هایپرسونیک ایران توسط سپاه ساخته شد!

سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در گفتگویی از ساخت نخستین موشک هایپرسونیک ایران خبر داده است.

سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران از دستیابی جمهوری اسلامی به یک تکنولوژی نظامی پیشرفته خبر داده که تنها در انحصار چند ابرقدرت محدود است. بر اساس اظهارات او، ایران حالا موشک هایپرسونیک دارد.

بیشتر بخوانید: موشک صیاد 4B رونمایی شد ؛‌ برد مفید 300 کیلومتری

نخستین موشک هایپرسونیک ایران

حاجی زاده از ساخت موشک بالستیک هایپرسونیک پیشرفته خبر داد که قادر است از سامانه های دفاع هوایی پیشرفته عبور کند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه صبح امروز در جمع خبرنگاران از ساخت موشک هایپرسونیک پیشرفته خبر داد که قادر است از سامانه‌های دفاع هوایی پیشرفته عبور کند و آنها را هدف قرار دهد. وی افزود:

این موشک سرعت بالایی دارد و در جو و خارج از جو می‌تواند ‌مانور دهد.

سردار حاجی زاده تصریح کرد: این موشک جدید از همه سامانه های سپر موشکی عبور می‌کند و فکر نمی‌کنم تا دهها سال بعد هم فناوری پیدا شود که بتوان با آن مقابله کند. این موشک سامانه های ضد موشکی دشمن را هدف قرار می دهد و یک جهش بزرگ نسلی در حوزه موشکی است. در ادامه ویدیو صحبت‌های سردار حاجی زاده در ارتباط با ساخت موشک هایپرسونیک سپاه را ببینید:

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره احتمال ساخت نخستین موشک هایپرسونیک ایران چیست؟‌ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (3 نظر)

  چه حقیر و بیچاره هستند کسانی که پیشرفت رو تو کشف حجاب و برهنگی می‌بینند درمورد این آدما باید گفت درحالی که فکر می‌کنند خیلی فرهیخته هستند و افق دیدشون خیلی بالاست ولی درحقیقت نوک دماغشونو بیشتر نمی‌بینند اما درمقابل جوونهای متدین و دانشمند کشور عزیزمون هرروز یه پیشرفت درحد لبه تکنولوژی جهانی رو چه خوب و غرور و افتخار آفرین به نمایش میزارن حالا عده ای هم اوج نبوغشون اینه روسری رو بردارن، واقعا چندش آورن

  پاسخ

  ایول به سپاه

  پاسخ

  درود بر دلاورمردان سپاه برادران زحمت کش رزمندگان خستگی ناپذیر

  پاسخ