coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

افزایش آلودگی هوای تهران مدیریت بحران را به حالت آماده باش درآورد

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از آماده‌باش مدیریت بحران در پی صدور هشدار زرد آلودگی هوا در نتیجه افزایش آلودگی هوای تهران در روز شنبه خبر داده است.

مطابق اعلام‌های مکرر سازمان هواشناسی در مورد پایداری نسبی جو و عدم وزش باد به نظر می‌رسد در روزهای آتی شاهد افزایش آلودگی هوای تهران در بخش‌های مرکزی، غربی و جنوبی استان باشیم.

بیشتر بخوانید: فوت 6 هزار نفر در نتیجه آلودگی هوای تهران در یک سال!

افزایش آلودگی هوای تهران

طبق گزارش اخیر، حامد یزدی مهر، عصر دیروز ضمن اعلام صدور هشدار سطح زرد آلودگی هوا در استان تهران بیان کرد:‌ «در پی اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری نسبی جو و عدم وجود وزش باد قابل ملاحظه، در بخش‌های مرکزی، غربی و نیمه جنوبی استان که منجر به کاهش کیفیت هوا شده است، مدیریت بحران استان تهران به حالت آماده‌باش درآمده است تا در صورت لزوم اقدامات لازم را در دستورکار خود قرار دهد».

مدیرکل بحران استان تهران در ادامه اعلام کرد که هماهنگی‌های لازم برای استقرار اورژانس و آماده‌باش به مراکز درمانی نیز به انجام رسیده و در صورت لزوم این اقدامات عملیاتی خواهند شد. وی در مورد علت در نظر گرفتن این تمهیدات افزود:‌

«سازمان هواشناسی اعلام کرده است که با توجه به افزایش شاخص‌های آلودگی هوا، کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس و در پاره‌ای نقاط در حد ناسالم برای همه افراد است در همین راستا شهروندان باید تمهیدات لازم را مد نظر قرار دهند».

یزدی مهر در پایان اظهارات خود توصیه‌هایی را مطرح کرد: «به همه مردم توصیه می‌شود از رفت‌وآمد غیرضروری و بلندمدت در فضای باز در سطح شهر خودداری کنند؛ چرا که هوا در حال حاضر با توجه به هشدارها برای افراد به‌ویژه سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری‌های قلبی و تنفسی مناسب نیست».

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره افزایش آلودگی هوای تهران و علت آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    سلام بنده از کار افتاده هستم 70درصد کار افتادام یکی از کلیه هامو به یکی از فامیلامون اهدا کردم بعد از8سال فهمیدم سرطان خون دارم شیمی درمان میشم سه تا بچه دارم خودمم اجاره هستم کار کردن برام واقعا خیلی سخته الان سه ساله این مریضی لامصب رو گرفتم مدد جوی بهزیستی هستم با اون مسمتری کم روزگار می‌گذرانیم بچه هامون میرن مدرسه قبلا لوازم تحریر از بهزیستی میدادن امسال به لطف مسول اونم ندادن قطع کردن لاقل مستمری رو زیاد کنید بچه های ما هم گناه دارن لاقل یه شکم سیر غذا بخورند 09142448501

    پاسخ