coinex
راهنمای خرید تکراتو

بلندترین برج مسکونی جهان با تاجی از الماس در امارات ساخته می‌شود!

دبی قصد دارد بلندترین برج مسکونی جهان با تاجی از الماس را با همکاری شرکت Binghatti و Jacob & Co بسازد. این برج بیش از 100 طبقه خواهد داشت.

آسمان‌خراشی جدید آسمان دبی را متحول می‌کند! برجی که بلندترین ساختمان مسکونی جهان است قرار است با تاجی از الماس مزین شود. ارتفاع این برج که احداث آن از هم اکنون در دبی آغاز شده از برج سنترال پارک نیویورک بیشتر است.

بیشتر بخوانید: شهرهایی درون ابرساختمان‌ها ؛ ایده‌ای جذاب برای کنترل رشد جمعیت!

بلندترین برج مسکونی جهان با تاجی از الماس

برج Binghatti Jacob & Co Residences با همکاری مشترک شرکت «بن غاطی» و Jacob & Co ساخته می‌شود و به‌همین خاطر امضای هنری جواهرات و ساعت‌های تجملاتی و پرزرق‌وبرق Jacob & Co را خواهد داشت. این آسمان‌خراش قرار است بیش از 100 طبقه داشته باشد و از نظر ارتفاع، رکورد جهان در زمینه ساختمان‌های مسکونی را بشکند.

در بالاترین نقطه این برج پنت‌هاوس‌های لوکسی ساخته می‌شوند که اجازه می‌دهند ساکنان نمای بی‌نظیری از شهر شلوغ دبی را ببینند. نام هر‌کدام از این پنت‌هاوس‌ها قرار است با الهام از یکی از ساعت‌های پرچمدار Jacob & Co انتخاب شود.

بلندترین برج مسکونی جهان با تاجی از الماس در امارات ساخته می‌شود!

در بخش طراحی داخلی هم باید منتظر جزئیات چشم‌نوازی به سبک خاص این برند جهانی باشیم. این برج شامل امکانات رفاهی جذابی مثل استخر با نمای مرکز شهر دبی، باشگاه ورزشی و اسپا خواهد بود. به‌علاوه، قرار است امکاناتی مثل نگهداری از کودکان، محافظ شخصی، راننده و آشپزهای خصوصی در اختیار ساکنان این آسمان‌خراش قرار داده شود.

با توجه به اینکه ارتفاع برج سنترال پارک نیویورک 472 متر است، این ساختمان باید بلندتر ساخته شود. در رندرهای موجود می‌توانیم ببینیم که بدنه برج بن غاطی و Jacob & Co نسبتاً باریک خواهد بود، اما نورپردازی‌های خاصی خواهد داشت. در بالاترین بخش هم دو شاخه الماس به سمت آسمان کشیده می‌شود تا این آسمان‌خراش را از تمام همتایان خود متمایز کند.

بلندترین برج مسکونی جهان با تاجی از الماس در امارات ساخته می‌شود!

دبی مدت‌هاست که به‌خاطر ساختمان‌های لوکس و مدرن خود از جمله برج خلیفه که بلندترین آسمان‌خراش دنیا است، شناخته می‌شود. از دیگر پروژه‌های عمرانی برجسته در این شهر می‌توان به جزایر نخل اشاره کرد که در فهرست 10 جزیره مصنوعی برتر در دنیا قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره ساخت بلندترین برج مسکونی جهان با تاجی از الماس در امارات چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر