coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

هواوی واچ بادز به زودی رونمایی می‌شود؛ ایده جذاب هواوی برای ادغام ایربادز و اسمارت‌واچ!

ایده جذاب هواوی برای ادغام ایربادز و اسمارت‌واچ با تولید هواوی واچ بادز محقق می‌شود. ویدیوی منتشر شده از این گجت جذاب را ببینید.

در گجت پوشیدنی جدید تولید شده توسط هواوی دو هدفون نیز تعبیه شده است. این ساعت هوشمند با نام هواوی واچ بادز به زودی رونمایی می‌گردد. این گجت شگفت انگیز نخستین تلاش‌های تولیدکنندگان برای ادغام هدفون و ساعت هوشمند محسوب می‌شود. ظاهراً ساعت هوشمند هواوی واچ بادز در طراحی شبیه به سری واچ جی‌تی 3 خواهد بود. در ویدیوی فاش شده از این ساعت هوشمند متوجه می‌شویم که زیر آن 2 هدفون وجود دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین ساعت های هوشمند 2022

طراحی هواوی واچ بادز

با توجه به اطلاعات فاش شده از این ساعت هوشمند، درمی‌یابیم که با باز‌کردن قسمت پایین ساعت هوشمند، می‌توان به هدفون آن دسترسی پیدا کرد. درب این ساعت به سمت بالا باز می‌گردد. گفتنی است که هدفون‌ها ابعاد کوچکی دارند.

هواوی واچ بادز

در این طراحی می‌توان با فشردن دکمه بالایی ساعت، قفل طراحی شده آن را باز کرد و سپس به قسمت هدفون رسید. علی‌رغم وجود هدفون، شما شاهد طراحی ظریفی در این ساعت هوشمند هستید. به نظر می‌رسد که این ساعت هوشمند فروش بالایی در میان خریداران داشته باشد.

شرکت هواوی هنوز اطلاعاتی در مورد سایر مشخصات و تاریخ رونمایی واچ بادز اعلام نکرده است. به محض انتشار اطلاعات بیشتر، جزئیات دقیقی از این محصول در اختیارتان قرار می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص هواوی واچ بادز چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر