coinex
راهنمای خرید تکراتو

ضرر 1.5 میلیارد دلاری قطعی اینترنت برای کسب‌وکارهای آنلاین

نایب رئیس اتحادیه لیتوگرافی ایران در گفتگویی از ضرر 1.5 میلیارد دلاری قطعی اینترنت برای کسب‌وکارهای آنلاین گفته و به توصیف شرایط کشور پرداخته است.

جلال ذکایی، نایب‌رئیس اتحادیه لیتوگرافی کشور گفته بنابر گزارش‌های موجود، محدودیت‌ها و فیلترینگ اینترنت منجر به آسیب 1.5 میلیارد دلاری برای کسب و کارهای آنلاین شده و شرایط فعلی آسیب بزرگی برای بازاریابی دیجیتال در پی داشته است.

بیشتر بخوانید: مهمترین و جدیدترین اخبار فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی! / از ضرر قطعی اینترنت تا فیلترینگ اپلیکیشن ها!

ضرر 1.5 میلیارد دلاری قطعی اینترنت برای کسب‌وکارهای آنلاین

جلال ذکایی ضمن اشاره به ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری صنعت تبلیغات از تأثیرات محدودیت در فضای مجازی بر این صنعت حساس و آسیب‌پذیر گفت:

می‌توانیم شرایط مناسبی را برای جوانان جویای کار فراهم کنیم با این وجود این صنعت بسیار حساس و آسیب پذیر است و با هر شوکی دچار مشکل می‌شود. برای مثال وضعیت فعلی با ایجاد محدودیت در فضای مجازی این صنعت را دچار مخاطره کرده است. همچنین ناآرامی‌ها اولین آسیب خود را به تبلیغات زده‌اند؛ زیرا کسب و کارها در گام نخست برای کنترل هزینه، تبلیغات را حذف می‌کنند. این در حالی است که ظرفیت کار تبلیغاتی بسیار گسترده است.

ضرر 1.5 میلیارد دلاری قطعی اینترنت برای کسب‌وکارهای آنلاین

به گفته ذکایی در حال حاضر آمار دقیقی از زیان این صنف در نتیجه اختلالات اینترنتی وجود ندارد اما شنیده‌ها حاکی از آسیب 1.5 میلیارد دلاری کسب‌و‌کارهای مجازی در نتیجه ایجاد محدودیت‌های اینترنتی است. شرایط فعلی همچنین ضربه بزرگی برای بازاریابی دیجیتال است و ادامه آن هر روز این آسیب را بیشتر می‌کند.

گفتنی است، در حال حاضر نزدیک به سه ماه از شدت گرفتن محدودیت‌های اینترنت می‌گذرد و در این مدت بسیاری از مشاغل اقتصاد دیجیتال دچار آسیب‌ شده‌اند. بااین‌حال هنوز خبری از رفع محدودیت‌ها به گوش نمی‌رسد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص ضرر 1.5 میلیارد دلاری قطعی اینترنت برای کسب‌وکارهای آنلاین چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر