;
coinex

انتقاد نماینده چابهار از تبعیض در فیلترینگ ؛ چرا مسئولان دسترسی دارند اما مردم نه!

انتقاد نماینده چابهار از تبعیض در فیلترینگ با تکیه بر تفاوت سطح دسترسی مردم و مسئولین به شبکه‌های اجتماعی خارجی و فیلترشده انجام شده است.

معین‌الدین سعیدی، نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت اینترنت کشور و فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ گفت که این پلتفرم‌ها برای مردم مسدود می‌شوند اما برای مسئولان باز هستند!

بیشتر بخوانید: مهمترین و جدیدترین اخبار فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی! / از ضرر قطعی اینترنت تا فیلترینگ اپلیکیشن ها!

انتقاد نماینده چابهار از تبعیض در فیلترینگ

معین‌الدین سعیدی نماینده چابهار گفت: «به صرف اینکه یک عده‌ای از اینستاگرام و واتس اپ سواستفاده می‌کنند این دو پلتفرم کاملا فیلتر می‌شود و جالب اینجا است که برای مردم فیلتر کردند اما برای مسئولان باز است و توییت می‌زنند». او می‌گوید:

این دوگانگی است. خودم که هیچ وقت توییتر نداشتم و باز هم می‌گویم؛ این فرق بیشتر از فقر است و آسیب خواهد زد.

انتقاد نماینده چابهار از تبعیض در فیلترینگ ؛ چرا مسئولان دسترسی دارند اما مردم نه!

لازم به دکر است که در حال حاضر نزدیک به سه ماه از فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ می‌گذرد و این موضوع آسیب‌های اقتصادی به کشور و کسب‌و‌کارها وارد کرده است. هرچند برخی از مسئولین این آمارها را کاذب می‌دانند، ولی تا به امروز هیچ نهاد دولتی درباره آمار دقیق این ضرر و زیان‌ها گزارشی منتشر نساخته است.

بیشتر بخونید:

نظر شما در خصوص انتقاد نماینده چابهار از تبعیض در فیلترینگ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو د رماین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر