;
coinex

حذف شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر ؛ دیگر کد تاییدی ارسال نمی‌شود!

از ساعاتی پیش برخی گزارش‌ها حاکی از حذف شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر و عدم امکان فعالسازی احراز هویت دو مرحله‌ای در این شبکه اجتماعی است.

بنابر گزارش‌هایی موثق، شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر حذف شده‌اند و امکان فعالسازی احراز هویت دو مرحله‌ای دیگر برای کاربران ایرانی وجود ندارد. اما بر اساس بررسی‌هایی که انجام شده، مشکل حتی از این هم حادتر است و حساب‌های ایرانی که با احراز هویت دو مرحله‌ای فعال شده‌اند هم دیگر کد ورود دریافت نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید: حساب توییتری Mastodon و لینک‌های آن مسدود شد؛ سرکوب مخالفان ادامه دارد!

حذف شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر

در واقع در صورتی که پیش از این احراز هویت دو مرحله‌ای را برای حساب خود فعال کرده باشید و این تنها مسیر مسیر احراز دو مرحله‌ای حساب شما باشد، یا رمز عبور خود را فراموش کرده باشید و از توییتر بخواهید کد ورود را برای شما بفرستد،‌ با این پیام مواجه می‌شوید:

«نمی‌توانیم به این شماره پیامک بفرستیم. اپراتور پشتیبانی نمی‌شود.»

حذف شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر ؛ دیگر کد تاییدی ارسال نمی‌شود!

مشخص نیست که آیا این صرفا مشکلی موقتی است یا دائمی، اما در هر حال بهتر است در وضعیت فعلی درباره حساب توییتر خود با احتیاط بیشتری عمل کنید چراکه توییتر حالا دیگر هیچ کدی برای شماره‌های ایران ارسال نمی‌کند.

گفتنی است که مرداد ماه امسال نیز وضعیت مشابهی در مورد توییتر پیش آمد. در آن زمان گفته شد که کاربران همراه اول و ایرانسل اگر از توییتر و تلگرام خارج شوند، امکان بازگشت به این پلتفرم را ندارند. همان زمان البته کد تاییدیه اینستاگرام و واتساپ نیز با اختلالاتی مواجه بود.

حذف شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر ؛ دیگر کد تاییدی ارسال نمی‌شود!

در سال ۹۸ و یک سال پس از فیلترینگ تلگرام نیز چنین مشکلی پیش آمده بود که البته بعد از چند ساعت این اختلال برطرف شد. باید دید در ادامه این مشکل برطرف خواهد شد یا کاربران ایرانی برای ورود به حساب کاربری خود پس از هر بار خروج (Log out) با مشکل دریافت کد تأیید روبرو می‌شوند.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما در خصوص حذف شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    ایلان ماسک و زاکربرگ آدمای درستی نیستن

    پاسخ