;
coinex

طرح فروش نقدی مدیران خودرو آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

طرح فروش نقدی مدیران خودرو آذر 1401 از روز گذشته آغاز شده است. در این طرح فروش چند مدل خودرو از برندهای “چری و ام وی ام” برای فروش در نظر گرفته شده است.

طرح فروش نقدی مدیران خودرو آذر 1401 از روز گذشته 26 آذر 1401 برای چند مدل خودرو از برندهای “چری و ام وی ام” آغاز شده است. این شرکت مبلغ 12 درصد سود به منظور سود انصراف و تأخیر در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که موعد تحویل این خودرو 45 روزه بوده و مالکان جدید باید برای تحویل خودوری خود به شهرستان بم سفر کنند.

بیشتر بخوانید: طرح فروش ایران خودرو 26 آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

طرح فروش نقدی مدیران خودرو آذر 1401

شرکت مدیران خودرو در ادامه طرح‌های فروش فوری محصولات چری (فونیکس) و ام وی ام از روز شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ خودروهای فونیکس آریزو ۶ پرو، فونیکس تیگو ۷ پرو، تیگو ۸ پرو، ام وی ام ایکس ۲۲ پرو، آریزو ۵ توربو، ام وی ام ایکس ۵۵ و چری تیگو ۷ را به بازار عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش نقدی محصولات چری و ام وی ام مدیران خودرو در آذر ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید:

جدول فروش خودروهای چری

طرح فروش نقدی مدیران خودرو آذر 1401

جدول فروش خودروهای ام وی ام

در این طرح آریزو ۶ پرو اکسلنت با قیمت ۱ میلیارد و ۷۸ هزار تومان، تیگو ۷ پرو اکسلنت با قیمت ۱ میلیارد و ۲۷۶ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان و تیگو ۸ پرو پریمیوم با قیمت ۱ میلیارد و ۷۹۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شوند. همچنین این خودروها با سود انصراف و تاخیر ۱۲ درصد و موعد تحویل ۴۵ روز کاری در شهرستان بم به فروش خواهند رسید.

طرح فروش نقدی مدیران خودرو آذر 1401

در این طرح نیز ام وی ام ایکس 22 MT اسپرت لاکچری با قیمت ۴۹۷ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان، ام وی ام ایکس 22 پرو IE پرو با قیمت ۶۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، آریزو 5 توربو IE با قیمت ۹۶۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان، ام وی ام ایکس 55 پرو IE با قیمت ۹۸۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان، ام وی ام ایکس 55 پرو IE اسپرت با قیمت ۹۸۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و چری تیگو 7 IE با قیمت ۱ میلیارد و ۱۰۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

مدیران خودرو برای این خودروها نیز سود انصراف و تاخیر ۱۲ درصد را در نظر گرفته است و آنها را با موعد تحویل ۴۵ روز کاری در شهرستان بم به مشتریان عرضه می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص طرح فروش نقدی مدیران خودرو آذر 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر