;
coinex

واکنش نایب رئیس اتاق بازرگانی به فیلترینگ و محدودیت‌های اینترنتی

این روزها محدودیت‌های اینترنتی تقریبا همه اقشار جامعه را به خود درگیر کرده است. در جدیدترین مورد شاهد واکنش نایب رئیس اتاق بازرگانی به فیلترینگ هستیم.

پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با انتشار توییتی در خصوص محدودیت‌های شدید اینترنتی و عدم دسترسی به شبکه‌های اجتماعی خارجی واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید: مهمترین و جدیدترین اخبار فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی! / از ضرر قطعی اینترنت تا فیلترینگ اپلیکیشن ها!

واکنش نایب رئیس اتاق بازرگانی به فیلترینگ

پدرام سلطانی نایب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران در واکنش به محدودیت‌های اینترنتی در توییتر نوشت:

واکنش نایب رئیس اتاق بازرگانی به فیلترینگ و محدودیت‌های اینترنتی

با مصیبت وارد توییتر شدم که بگویم: تهدید دانستن چند توییت و پست اینستاگرامی نشانه ضعف است
فیلتر کردن شبکه‌های اجتماعی نشانه ضعف است.
کند کردن اینترنت نشانه ضعف است.
تحدید کسب‌وکار‌های مجازی نشانه ضعف است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره واکنش نایب رئیس اتاق بازرگانی به فیلترینگ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را از تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

  آقای نائب رئیس!
  🔰چه‌طور باید به امثال شما بفهمانیم که اگر بلد نیستید متناسب با ضرورت‌ها و اقتضائات کشور تجارت کنید، بروید از چینی‌ها یاد بگیرید که هم پلتفرم‌های آمریکایی را در کشور خودشان به خاک سیاه نشانده‌اند، هم بر اینترنت خود حکمرانی و مدیریت می کنند و هم چشم اقتصاد و تجارت دنیا را درآورده‌اند.

  🔰 چه‌طور باید به امثال شما بفهمانیم که به جای قلم زدن و اظهارنظرهای سطحی، بروید برای مشکل خود با صاحب‌نظران مشورت کنید، قطعاً راه‌حل وجود دارد؟!

  🔰چه‌طور باید به امثال شما بفهمانیم که اگر به هر دلیلی توانایی انجام کاری ندارید، باید جای خود را به افراد توانمند دهید؟❗️

  ◀️ شما به عنوان نائب‌رئیس اتاق ایران گفته‌اید: «در اقتصاد ایران برای توسعه تجارت خارجی با چالش تفهیم بدیهیات به حکمرانان اقتصادی مواجه هستیم»

  👌اتفاقاً در زمینه اینترنت و به‌طور کلی فضای مجازی هم با امثال شما دچار چالش تفهیم بدیهیات حکمرانی و متوجه نشدن ارتباط میان فضای مجازی و مدیریت کلان کشور در عرصه‌های گوناگون هستیم❗️

  پاسخ